سریال Dexter - شبکه شوتایم به ناامیدکننده بودن فصل هشتم اقرار کرد

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 03 شهریور 1400
سریال Dexter - شبکه شوتایم به ناامیدکننده بودن فصل هشتم اقرار کرد

شبکه شوتایم اقرار کرد که در حق سریال Dexter، اجحاف شده است.
گری لوین (Gary Levine) رئیس بخش سرگرمی شبکه شوتایم به گزارشگران گفت که این شبکه پایان سریال Dexter را به خوبی پیاده‌سازی نکرد. سریال Dexter در سال ۲۰۱۳ پس از هشت فصل به پایان رسید. فصل پایانی این سریال باعث دو دستگی طرفداران و منتقدان شد اما بسیاری بر این باور بودند که فصل آخر بسیار ناامیدکننده بوده است.

 

لوین در این باره گفت: «Dexter جواهر شبکه شوتایم بود و ما در حق آن بی‌عدالتی کردیم. این حقیقت همیشه خاری در چشم من بوده است. ما همیشه در حال بررسی بودیم که چگونه باید پایان این سریال را ارائه کنیم و اکنون پس از گذشت زمان زیادی متوجه شدیم که باید پایانی درخور برای آن ارائه کنیم که مایکل سی هال (Michael C. Hall) را برای بازگشت به این نقش قانع کند».

 

او ادامه داد: «نحوه به پایان رسیدن این سریال دلیل اصلی بازگشت ما به شخصیت دکستر است. از زمان پایان این سریال، طرفداران همواره درخواست کرده‌اند که پایانی شایسته سریال Dexter ارائه شود، زیرا پایان فصل هشتم قانع‌کننده نبود. طرفداران هنوز به دنبال یک پایان واقعی هستند و هدف ما این است که به انتظارات آن‌ها سرانجام پاسخ دهیم».

 

شاید برای شما جالب باشد

برندان روث صداپیشه قهرمان اقتباس تلویزیونی بازی Magic: The Gathering خواهد بود

صداپیشگان سریال Maya and the Three معرفی شدند

 

لوین همچنین اظهار کرد که اگر مایکل سی هال بخواهد، مینی سریال Dexter: New Blood یک مینی سریال نخواهد بود. البته از نظر لوین Dexter: New Blood، یک مینی سریال نیست و آن را یک رویداد ویژه و فصل جدید سریال Dexter عنوان کرد. انتظارات از سریال Dexter هنوز بالا است و اگر استقبال از مینی سریال Dexter: New Blood خوب باشد، پایان کار شخصیت دکستر نخواهد بود.

 

مایکل سی هال نیز عنوان کرد که درباره ادامه سریال Dexter نمی‌تواند نظر دهد اما اظهار امیدواری کرد که مینی سریال Dexter: New Blood بتواند حسن ختامی باشد که طرفداران سریال هشت سال منتظر آن بوده‌اند.

 

dexter-new-blood

 

رویداد ویژه Dexter: New Blood در ۱۱۹ روز در ماساچوست و در دوران پاندمی کروناویروس فیلمبرداری شد و وقایع آن، ۱۰ سال پس از پایان فصل هشتم سریال Dexter رخ می‌دهند. دکستر در شهر کوچک آیرون لیک مخفی شده است اما گذشته او را رها نمی‌کند. جولیا جونز (Julia Jones)، آلانو میلر (Alano Miller)، جانی سکویا (Johnny Sequoyah)، جک الکات (Jack Alcott) و کلنسی براون (Clancy Brown) بازیگران Dexter: New Blood خواهند بود و باید انتظار حضور بازیگران قدیمی این سریال از جمله جنیفر کارپنتر (Jennifer Carpenter) و جان لیتگو (John Lithgow) را نیز داشته باشیم.

 

مینی سریال Dexter: New Blood در ۱۰ قسمت از تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰ از شبکه شوتایم پخش خواهد شد.
 

برچسب ها: dexter, dexter new blood
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

رادیو لوکتو: تحلیل اپیزود پایانی سریال Dexter: New Blood
رادیو لوکتو: تحلیل اپیزود پایانی سریال Dexter: New Blood

اپیزود پایانی سریال Dexter: New Blood پخش شد و حالا زمان آن فرا رسیده تا آن را موشکافی کنیم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 20 دی 1400
رادیو لوکتو: بازگشت شکوهمند دکستر
رادیو لوکتو: بازگشت شکوهمند دکستر

در این قسمت از رادیو لوکتو در مورد سریال Dexter New Blood صحبت کردیم و تمام احتمال‌های قسمت آخر این فصل را پیش بینی کردیم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 12 دی 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.