سریال The Afterparty برای فصل دوم تمدید شد

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 12 اسفند 1400
سریال The Afterparty برای فصل دوم تمدید شد

در فصل دوم The Afterparty، کارآگاه دنر با بازی تیفانی هدیش (Tiffany Haddish) با پرونده‌ای جدید بازخواهد گشت و با مظنونین جدیدی مصاحبه خواهد کرد. به غیر از تیفانی هدیش، سایر بازیگران سریال تغییر خواهند کرد و با داستانی کاملا جدید مواجه خواهیم بود.

 

سریال The Afterparty که توسط کریس میلر (Chris Miller) خلق شده است، ماجرای یک قتل است که در یک مهمانی رخ می‌دهد. کارآگاه دنر در هر قسمت با مظنونی مصاحبه می‌کند و به داستان‌های آن‌ها گوش می‌دهد. نکته بارز درباره این سریال کمدی جنایی این است که هر قسمت، سبک و ژانر متفاوتی دارد.

 

the-afterparty

 

کریس میلر ماه گذشته گفته بود که هنگام نگارش داستان، اول آن را به صورت یک داستان جنایی نوشت و سپس درباره فضا و ژانر هر اپیزود تصمیم گرفت. او نگارش فیلمنامه The Afterparty را با حل یک مسئله ریاضی مقایسه کرد و به همین دلیل است که نام کاراکترهای اصلی با حروف رایج در ریاضی که به عنوان متغیر فرض می‌شوند، شروع می‌شوند.

 

شاید برای شما جالب باشد

فیلمبرداری ایندیانا جونز 5 به پایان رسید

برندگان جوایز انجمن بازیگران 2022 معرفی شدند

 

فصل اول سریال The Afterparty که شامل هشت قسمت است، فردا به پایان می‌رسد و در بهترین حالت، اوایل سال ۲۰۲۳ شاهد فصل دوم این سریال خواهیم بود.
 

برچسب ها: the afterparty
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد سریال The Afterparty - فصل اول
نقد سریال The Afterparty - فصل اول

سریال The Afterparty، یک داستان whodunit را در قالب پارودی با گروهی از بازیگرانی شناخته‌شده تعریف می‌کند. آیا کریس میلر توانسته تعادلی بین طنز و داستان معمایی خود ایجاد کند؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 اسفند 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.