شایعه: بازی The Last of Us 3 در دست ساخت است

حامد افرومند حامد افرومند در 20 بهمن 1401
شایعه: بازی The Last of Us 3 در دست ساخت است

بدون شک سری بازی The Last of Us یکی از بهترین و بزرگ‌ترین ساخته‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی است. به تازگی نیز سریالی با اقتباس از این مجموعه از شبکه HBO در حال پخش است. سریالی که با توجه به نظرها و نقد‌های منتقدین و طرفداران، علمکردی فراتر از انتظارها از خودش به جای گذاشته است. حال به نظر می‌رسد برخلاف گفته‌های پیشین استودیو ناتی داگ، بازی The Last of Us 3 در دست ساخت است. اتفاقی که نیل دراکمن (Neill Druckmann) پیش از این آن را رد کرده بود؛ اما حالا رسانه The Leak ساخته شدنش را تایید کرده است.
 
این رسانه مدعی است که یکی از منابع آگاه و مورد اطمینانش در سونی تایید کرده که بازی The Last of Us Part 3 در دست ساخت است. داستان زمانی جذاب‌تر می‌شود که این منبع به پلتفرم‌های این بازی اشاره می‌کند. به گفته رسانه The Leak، بازی The Last of Us 3 در اصل برای کنسول پلی استیشن 6 ساخته می‌شود، اما برای کنسول پلی استیشن 5 نیز منتشر خواهد شد. اگر بخواهیم خوش‌بین باشیم، با توجه به گفته‌های این منبع آگاه، دو فرضیه وجود دارد؛ فرضیه اول این است که بازی در اواخر عمر کنسول پلی استیشن 5، یعنی حدود چهار سال دیگر منتشر می‌شود و سپس با انتشار کنسول پلی استیشن 6، شاهد عرضه آن روی این کنسول نیز خواهیم بود. دقیقا اتفاقی که برای بازی The Last of Us Part 2 رخ داد. فرضیه دوم از احتمال عرضه بازی روی کنسول پلی استیشن 6 حکایت دارد. به عبارتی دیگر، بازی برای اولین بار روی کنسول پلی استیشن 6 منتشر خواهد شد و به طور همزمان شاهد انتشار این بازی روی کنسول پلی استیشن 5 نیز خواهیم بود. با توجه به هر دو فرضیه و گفته‌های رسانه The Leak، احتمالا بازی The Last of Us 3 در بین سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۷ منتشر خواهد شد.

 


 
این را هم باید در نظر بگیریم که بازی The Last of Us Part 2 پس از گذشت هفت سال از عرضه نسخه اول منتشر شد. همچنین شایعاتی مبتنی بر ساخت بازی Uncharted نیز به گوش می‌رسد. به طور کلی دراکمن چندی پیش مدعی شد که دیگر تمایلی به معرفی زود هنگام بازی‌های استودیو ناتی داگ ندارد و می‌خواهد بازی‌ها در سکوت ساخته شوند و فشاری روی تیم نباشد.
 
نظر شما در رابطه با اخبار مطرح شده چیست؟ آیا باید چند سال دیگر منتظر The Last of Us 3 بمانیم؟ آیا اصلا قرار است این بازی ساخته شود یا خیر؟
 

برچسب ها: The Last of Us, The Last of Us 3
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

سریال The Last of Us | تحلیل و بررسی اپیزود هشتم و نهم
سریال The Last of Us | تحلیل و بررسی اپیزود هشتم و نهم

در این قسمت از رادیو لوکتو دو قسمت آخر سریال The Last of Us را بررسی کردیم و در پایان به جمع بندی فصل اول سریال پرداختیم.

حامد افرومند - 14 فروردین 1402
سریال The Last of Us | تحلیل و بررسی اپیزود پنجم، ششم و هفتم
سریال The Last of Us | تحلیل و بررسی اپیزود پنجم، ششم و هفتم

در این قسمت رادیو لوکتو به تحلیل و بررسی اپیزود پنجم، ششم و هفتم پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

حامد افرومند - 10 اسفند 1401
سریال The Last of Us | تحلیل و بررسی اپیزود سوم و چهارم
سریال The Last of Us | تحلیل و بررسی اپیزود سوم و چهارم

در این قسمت رادیو لوکتو به تحلیل و بررسی اپیزود سوم و چهارم پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

حامد افرومند - 20 بهمن 1401
سریال The Last of Us | تحلیل و بررسی اپیزود اول و دوم
سریال The Last of Us | تحلیل و بررسی اپیزود اول و دوم

در این قسمت از رادیو لوکتو به تحلیل و بررسی اپیزود اول و دوم سریال The Last of Us پرداختیم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 13 بهمن 1401
موردانتظارترین سریال‌های سال ۲۰۲۲
موردانتظارترین سریال‌های سال ۲۰۲۲

سریال ۲۰۲۲، سالی سرشار از سریال‌های تلویزیونی هیجان‌انگیز و دیدنی خواهد بود و شاهد پخش سریال‌های جدید در کنار فصول آخر تعدادی از سریال‌های محبوب سال‌های اخیر هستیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 20 دی 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.