حضور احتمالی ایوان مک گرگور در نقش بلک ماسک در فیلم Birds of Prey

خشایار بهرامی خشایار بهرامی در 30 اسفند 1399
حضور احتمالی ایوان مک گرگور در نقش بلک ماسک در فیلم Birds of Prey

براساس گفته منابع نزدیک به پروژه فیلم Birds of Prey به وبسایت ورایتی، مذاکرات با ایوان مکگرگور (Ewan McGregor) برای بازی در نقش منفی بلک ماسک آغاز شده است. این وبسایت چندین ماه قبل و در زمان اعلام حضور مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) و جورنی اسمولت بل (Jurnee Smollet-Bell) در نقشهای هانترس و بلک کاناری در گزارشی اعلام کرد که کمپانی وارنر برادرز، مک گرگور را برای این نقش در نظر گرفته اما هنوز به صورت رسمی مذاکرهای میان آنها شکل نگرفته است. با این حال همانطور که امروز مشخص شد، این استودیو پس از همکاری مشترک با مکگرگور در پروژه فیلم Doctor Sleep که دنباله فیلم The Shining محسوب میشود، برای انجام یک همکاری دیگر با وی مصمم شده است و احتمالا حضور قطغی او در این فیلم در طی روزهای آینده تایید شود.

شایان ذکر است که این فیلم اولین تجربه حضور ایوان مکگرگور در یک فیلم ابرقهرمانانه محسوب میشود اگرچه که او با ژانر علمی-تخیلی چندان غریبه نیست و سابقه حضور در سری Star Wars و در نقش اوبی وان کنوبی را در کارنامه کاری خود دارد.

شخصیت بلک ماسک یک شخصیت مهم در دنیای زیرین و جنایتکارانه شهر گاتهام است که در این فیلم باید با شخصیتهای هانترس، بلک کاناری و هارلی کویین با بازی مارگو رابی (Margot Robbie) مبارزه کند. روزی پرز (Rosie Perez) نیز ایفاگر نقش رنه مونتویا کارآگاه پلیس شهر گاتهام خواهد بود. علاوه بر حضور دوباره مارگو رابی در نقش هارلی کویین پس از فیلم Suicide Squad محصول سال ۲۰۱۶، سو کرول (Sue Kroll) و برایان آنکلس (Bryan Unkeless) نیز به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد.

فیلم Birds of Prey به کارگردانی کتی یان (Cathy Yan) در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ (هفت فوریه ۲۰۲۰) اکران خواهد شد.

برچسب ها: Birds of Prey, Ewan McGregor
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد فیلم Birds of Prey
نقد فیلم Birds of Prey

آیا فیلم Birds of Prey توانسته هارلی کویین را به عنوان یک پروتاگونیست جدید در فیلم‌های کامیک بوکی نشان دهد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 خرداد 1400
مری الیزابت وینستد و جورنی اسمالت-بل به فیلم Birds of Prey پیوستند
مری الیزابت وینستد و جورنی اسمالت-بل به فیلم Birds of Prey پیوستند

پس از شایعات و تست‌های مختلف، مری الیزابت وینستد و جورنی اسمالت-بل برای بازی در نقش‌های هانترس و بلک کناری انتخاب شدند. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
شخصیت منفی فیلم Birds of Prey مشخص شد
شخصیت منفی فیلم Birds of Prey مشخص شد

بلک ماسک به عنوان شخصیت منفی فیلم Birds of Prey معرفی شد، با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.