مری الیزابت وینستد و جورنی اسمالت-بل به فیلم Birds of Prey پیوستند

خشایار بهرامی خشایار بهرامی در 30 اسفند 1399
مری الیزابت وینستد و جورنی اسمالت-بل به فیلم Birds of Prey پیوستند

پس از چندین تست بازیگری برای انتخاب دیگر بازیگران فیلم Birds of Prey و هم‌بازی شدن با مارگو رابی (Margot Robbie) بازیگر نقش هارلی کوئین، به نظر می‌رسد که وارنر برادرز و دی‌سی اینترتینمنت بازیگران دو نقش مهم دیگر از این فیلم را انتخاب کرده‌اند. طبق گفته منابع نزدیک به وبسایت ورایتی، مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) و جورنی اسمالت-بل (Jurnee Smollett-Bell) از بین گزینه‌های موجود برای بازی در نقش‌های هانترس و بلک کناری برگزیده شدند. 
با توجه به کمیک‌های دی‌سی ورژن‌های مختلفی از شخصیت هلنا برتینلی ملقب به هانترس وجود دارد اما پیش زمینه داستانی ورژن او در گروه Birds of Prey، یک پرنسس اسبق مافیایی است که زندگی‌اش در دوران جوانی‌ و با مرگ خانواده‌اش در یک حادثه اتومبیل به طور کامل ویران می‌شود و او را تبدیل به یک شورشی می‌کند که در نهایت مسیر سرنوشت او را در گروه مذکور قرار می‌دهد. شخصیت دیانا لنس ملقب به بلک کناری نیز در کمیک‌ها یک مبارز خیابانی ایده‌آلیست است. کتی یان (Cathy Yan) کارگردانی این فیلم را برعهده دارد که در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ (هفت فوریه ۲۰۲۰) اکران می‌شود.
مری الیزابت وینستد پس از هنرنمایی در فیلم 10 Cloverfield Lane و با بازی در فصل سوم سریال Fargo که نقدهای خوبی را دریافت کرد، اخیرا نیز در فیلم Gemini Man، نقش مقابل ویل اسمیت (Will Smith) را ایفا کرده است. اسماللت-بل دیگر بازیگر جدید فیلم Birds of Prey نیز بیشتر برای بازی در سریال‌های True Blood و Underground شناخته می‌شود.

برچسب ها: Birds of Prey
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد فیلم Birds of Prey
نقد فیلم Birds of Prey

آیا فیلم Birds of Prey توانسته هارلی کویین را به عنوان یک پروتاگونیست جدید در فیلم‌های کامیک بوکی نشان دهد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 خرداد 1400
حضور احتمالی ایوان مک گرگور در نقش بلک ماسک در فیلم Birds of Prey
حضور احتمالی ایوان مک گرگور در نقش بلک ماسک در فیلم Birds of Prey

مذاکرات با ایوان مک گرگور برای بازی در فیلم Birds of Prey آغاز شده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
شخصیت منفی فیلم Birds of Prey مشخص شد
شخصیت منفی فیلم Birds of Prey مشخص شد

بلک ماسک به عنوان شخصیت منفی فیلم Birds of Prey معرفی شد، با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.