داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد

میثم عبدالهی پور میثم عبدالهی پور در 07 تیر 1400
داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد

طبق گفته‌های تام هندرسون (Tom Henderson)، اینسایدری که اطلاعات دقیقی از بازی Battlefield 2042 را  قبل از معرفی رسمی فاش کرده بود، بازی GTA 6 در شهر Vice City و در زمان حال جریان خواهد داشت.

 

هندرسون در ویدیو جدیدی  ادعا کرده که اطلاعات تازه‌ای از بازی GTA 6 به دست آورده است. طبق گفته‌های او بازی GTA 6 عنوانی دوران مدرن  خواهد بود و در زمان حال جریان خواهد داشت. هندرسون همچنین اضافه کرده است که  داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City دنبال خواهد شد. این موضوع برخلاف گزارشاتی از پروژه Americas است که طبق شایعات در دهه 1980 جریان داشت.

 

هندرسون در ادامه اشاره کرد که شرکت Rockstar آزادی عمل بسیاری زیادی به تیم توسعه دهنده بازی GTA Online داده است و این بازی در دوران مدرن روایت می‌شود، بنابراین بازگشت نسخه بعدی سری به دهه 1980 میلادی، به ادغام شدن آن با بازی GTA Online ضربه خواهد زد. 

 

تام هندرسون در ادامه به صحبت در مورد وسعت نقشه بازی پرداخت، طبق صحبت‌های این اینسایدر، ممکن است نقشه بازی GTA 6 طی پیشرفت داستان یا شرایط دیگری دچار تحولات اساسی شده و تغییر کند؛ مانند تغییرات نقشه بازی Fortnite در زمان آغاز هر فصل جدید از داستان بازی. او همچنین اشاره کرد که ممکن است بازی GTA 6 مثل بازی GTA 5، چند شخصیت قابل بازی مختلف، با توانایی‌ها و خصوصیات اخلاقی متفاوت داشته باشد.

 

داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد

 

از دیدگاه هندرسون به نظر می‌رسد باز هم باید چند سالی تا انتشار بازی GTA 6 صبر کنیم. اخیرا شایعاتی از بازی منتشر شده بود که اشاره می‌کردند بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. اما حالا به نظر می‌رسد هندرسون بر این عقیده است که بازی GTA 6 تا اواخر سال ۲۰۲۵ منتشر نخواهد شد. او ملاحظات شرکت راک استار برای بهبود وضعیت کارمندانش پس از گزارشات اضافه کاری و کرانچ در زمان توسعه بازی Red Dead Redemption 2 را دلیل اصلی اانتقال تاریخ انتشار بازی GTA 6 به سال ۲۰۲۵ مطرح کرد. با این حال عرضه بازی GTA 6 برای کنسول‌های نسل نهم یکی دیگر از دلایل به تعویق افتادن تاریخ انتشار بازی GTA 6 است. به نظر می‌رسد راک‌ استار قصد دارد عنوان بزرگ بعدی‌اش را در زمانی که اکثریت مخاطبان به نسل جدید کنسول‌ها کوچ کرده‌اند عرضه کند، تا به این ترتیب فروشی تضمین شده را برای بازی رقم بزند. هندرسون همچنین دلیل سکوت خبری از سوی راک استار را  تلاش‌های این شرکت برای عدم تاخیر در تاریخ انتشار بازی GTA 6 مطرح کرده است. طبق گفته او شرکت Rockstar برای جلوگیری از به تعویق افتادن تاریخ انتشار بازی و ایجاد توقعات در میان مخاطبان، هنوز از این عنوان رونمایی نکرده است.

 

هندرسون که خودش این اطلاعات را منتشر کرده است، توضیح داد که این اخبار را در حد اطلاعات غیر رسمی در نظر داشته باشند تا در نهایت اخبار موثق را از زبان راک استار بشنویم. همچنین اطلاعات منتشر شده از بازی GTA 6 هماهنگی کمی با یکدیگر دارند. چند هفته قبل شایعاتی در مورد اینکه بازی GTA 6 در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد منتشر شده بود و حالا هندرسون از عنوانی تقریبا کامل شده صحبت می‌کند.

 

داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد

 

در نهایت باید گفت که اطلاعات مختلف هندرسون، از جریان داشتن بازی در شهر Vice City تا تاریخ عرضه احتمالی بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵، صرفا شایعاتی هستند که نباید تا تایید شدن قطعی به آن‌ها دل بست.

 

بازی GTA 5، آخرین عنوان از سری GTA در سال 2013 برای کنسول‌های ایکس باکس 360، پلی استیشن 3 و رایانه‌های شخصی منتشر شد، همچنین نسخه بهبود یافته این بازی برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 هم منتشر شد و حالا بعد از گذر 8 سال از انتشار بازی GTA 5، نسخه نسل نهمی بازی هم تا چند ماه آینده برای ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5  عرضه خواهد شد.

برچسب ها: GTA 6, Red Dead Redemption 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

ساخت بازی GTA 6 رسما تایید شد
ساخت بازی GTA 6 رسما تایید شد

سرانجام ساخت بازی GTA 6 به‌صورت رسمی از سوی راک استار تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 15 بهمن 1400
آشنایی با سبک MMO
آشنایی با سبک MMO

در این مقاله از مباحث آشنایی با سبک‌های بازی می‌توانید با سبک بازی چند نفره آنلاین عظیم یا MMO آشنا شوید. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 مهر 1400
مردم دیگر نمی‌خواهند از بازی Grand Theft Auto 5 چیزی بشنوند 2
مردم دیگر نمی‌خواهند از بازی Grand Theft Auto 5 چیزی بشنوند

انتقادها به راک‌استار پس از انتشار تریلر GTA 5 در رویداد پلی استیشن، افزایش یافته است. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 20 شهریور 1400
شرکت راک استار سه بازی از سری GTA را بازسازی می کند
شرکت راک استار سه بازی از سری GTA را بازسازی می کند

طبق شایعات منتشر شده، شرکت راک استار سه بازی از سری GTA را بازسازی خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 23 مرداد 1400
همه شایعات درباره بازی GTA 6
همه شایعات درباره بازی GTA 6

در این ویدیو از هیجان انگیز ترین شایعات بازی GTA 6 گفتیم. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 13 فروردین 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.