بندیکت کامبربچ جان یک خانواده را از گله گاوها نجات داد

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 06 اسفند 1400
بندیکت کامبربچ جان یک خانواده را از گله گاوها نجات داد

بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) که برای ایفای نقش‌هایش از متد اکتینگ استفاده می‌کند، از مهارت‌های کسب‌کرده به خاطر بازی در فیلم The Power of the Dog برای نجات جان یک خانواده وحشت زده استفاده کرد. او که برای بازی در فیلم جین کمپیون (Jane Campion) کاندید جایزه اسکار شده است، در شو گراهام نورتون گفت که با استفاده از مهارت‌های گله‌داری که به خاطر بازی در فیلم The Power of the Dog یاد گرفته است، توانست خانواده‌ای را از دست گله‌ای گاو رها شده نجات دهد. او گفت که پس از بازگشت از فیلمبرداری The Power of the Dog، در ساحلی در انگلستان این اتفاق رخ داد.

 

بندیکت کامبربچ در توصیف این اتفاق گفت: «من ماه آگوست از فیلمبرداری بازگشته بودم و به همراه خانواده به ساحل رفته بودیم. برای رسیدن به ساحل باید از دشتی می‌گذشتیم که متوجه شدم گله‌ای گاو، خانواده‌ای را محاصره کرده‌اند. با خودم گفتم که من می‌توانم آن‌ها را نجات دهم و به لطف بازی در فیلم The Power of the Dog توانستم گله را کنترل و هدایت کنم. خانواده‌ای که نجات دادم باورشان نمی‌شد بازیگر شرلوک هلمز بتواند گله‌داری کند!»

 

بندیکت کامبربچ برای بازی در نقش یک گاوچران در فیلم The Power of the Dog، مهارت‌های مزرعه‌داری، گاوچرانی و حتی اخته کردن گاو را یاد گرفت. او قبل از شروع فیلمبرداری The Power of the Dog، به مدت دو ماه در ایالت مونتانا در آمریکا در یک مزرعه زندگی کرد تا بتواند در قالب یک گاوچران فرو رود و در تمام مدت فیلمبرداری The Power of the Dog در نیوزیلند، در کاراکتر خود باقی ماند.

 

بخشی از شیوه متد اکتینگ به کار گرفته شده توسط بندیکت کامبربچ برای فیلم The Power of the Dog، شامل خودداری از حمام کردن برای مدت‌های طولانی و رفتار زننده و بی‌ادبانه با هم‌بازی‌هایش، مخصوصا کرستن دانست (Kirsten Dunst) و جسی پلمونز (Jesse Plemons) بود تا جایی که حتی جسی پلمونز نسبت به شیوه کار او اعتراض کرد.

 

شاید برای شما جالب باشد

شان پن در حال ساختن یک فیلم مستند در اوکراین است

بازی Street Fighter 6 به طور رسمی معرفی شد

 

جسی پلمونز چندی پیش در گفتگو با ورایتی گفت که کامبربچ، حتی خارج از زمان فیلمبرداری او را «پسر بزرگ» خطاب می‌کرد که برای او چنین چیزی آزاردهنده بود. بندیکت کامبربچ پس از پایان فیلمبرداری، از همکاران خود عذرخواهی کرد.

 

فیلم The Power of the Dog که توسط نتفلیکس پخش شده است، کاندید ۱۲ جایزه اسکار، از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و چهار جایزه بهترین بازیگری است.
 

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بهترین فیلم‌های ساخته شده توسط زنان در سال ۲۰۲۱
بهترین فیلم‌های ساخته شده توسط زنان در سال ۲۰۲۱

سال ۲۰۲۱ سال پرباری برای فیلمسازان زن بود که با جسارتی مثال‌زدنی، داستان‌های متفاوتی را تعریف کردند. در این مقاله، نگاهی به بهترین فیلم‌های کارگردانان زن در سال ۲۰۲۱ می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 11 اسفند 1400
نامزدهای جوایز اسکار 2022 معرفی شدند 1
نامزدهای جوایز اسکار 2022 معرفی شدند

نامزدهای نود و چهارمین دوره مراسم جوایز اسکار معرفی شدند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 19 بهمن 1400
نامزدهای جوایز بفتا 2022 معرفی شدند
نامزدهای جوایز بفتا 2022 معرفی شدند

آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی بریتانیا، نامزدهای جایزه بفتا سال 2022 را معرفی کرد که غیبت بعضی از نام‌های معتبر، بسیار مشهود است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 بهمن 1400
بفتا نامزدهای جایزه ستاره نوظهور ۲۰۲۲ را اعلام کرد
بفتا نامزدهای جایزه ستاره نوظهور ۲۰۲۲ را اعلام کرد

آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی بریتانیا، نامزدهای ستاره نوظهور سال را طی مراسمی کوتاه معرفی کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 بهمن 1400
بندیکت کامبربچ و لورا درن در فیلم Morning بازی خواهند کرد
بندیکت کامبربچ و لورا درن در فیلم Morning بازی خواهند کرد

لورا درن و بندیکت کامبربچ، فیلم علمی تخیلی Morning را تهیه و در آن نقش آفرینی می‌کنند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 11 بهمن 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.