بندیکت کامبربچ و لورا درن در فیلم Morning بازی خواهند کرد

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 11 بهمن 1400
بندیکت کامبربچ و لورا درن در فیلم Morning بازی خواهند کرد

لورا درن (Laura Dern) و بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در فیلم Morning، اثری جدید از جاستین کرزل (Justin Kurzel) بازی خواهند کرد.

 

فیلم Morning جامعه‌ایی در آینده نزدیک را به تصویر می‌کشد که انسان‌ها با مصرف یک قرص، نیاز به خواب را برطرف می‌کنند و یک خورشید مصنوعی، با تأمین روشنایی روز به صورت ۲۴ ساعته، به بشر کمک می‌کند تا تمام وقت خود را به کار کردن بپردازد. داستان فیلم درباره عده‌ای نوجوان است که از این وضعیت خسته شده‌اند و می‌خواهند خوابیدن را از حکومت پس بگیرند.

 

لورا درن در فیلم Morning، نقش زنی به نام کثی را بازی می‌کند که در ابتدا از مدافعان این دنیای جدید بود اما پس از مرگ همسرش، با بازی بندیکت کامبربچ، متوجه آسیبی که این جامعه جدید، به انسان‌ها،‌ مخصوصا کودکان وارد می‌کند، جبران‌ناپذیر است. نواه جوپ (Noah Jupe)، نقش پسر کثی را در فیلم Morning بازی خواهد کرد که مانند بسیاری از نوجوانان، به صورت غیر قاونی، به خواب می‌رود.

 

the-undoing

 

فیلمنامه Morning توسط سام استاینر (Sam Steiner) نوشته شد هاست و بندیکت کامبربچ و لورا درن، در کنار بازی در این فیلم، تهیه‌کنندگی آن را نیز بر عهده دارند. 

 

آدام اکلند (Adam Ackland)، تهیه کننده فیلم Morning درباره آن اظهار کرده است که فیلم Morning، داستانی دیدنی، قابل لمس و ساختار شکن درباره واقعیتی است که چندان با دنیای ما تفاوت ندارد؛ دنیایی که کارآیی و بازدهی عملی، توان ما برای ارتباط برقرار کردن، سوگواری و دوست داشتن، از بین برده‌اند.

 

شاید برای شما جالب باشد

بازی Crysis 4 با انتشار یک تیزر معرفی شد

نقد فیلم Drive My Car

 

جاستین کرزل که هم سابقه فیلم‌های ضعیفی مانند فیلم Assassin's Creed و فیلم‌های ستایش‌شده‌ای مانند فیلم True History of The Kelly Gang را در کارنامه‌اش دارد، امسال فیلم Nitram را در جشنواره فیلم کن داشت که کیلب لندری جونز (Caleb Landry Jones)، برای بازی در آن فیلم، جایزه بهترین بازیگر مرد را تصاحب کرد.

 

بندیکت کامبربچ نیز که علاوه بر بازی در فیلم Spider-Man: No Way Home، در فیلم The Power of The Dog به کارگردانی جین کمپیون (Jane Campion) ایفای نقش کرده بود، سال آینده فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness، به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) را روی پرده سینماها خواهد داشت.
 

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بندیکت کامبربچ جان یک خانواده را از گله گاوها نجات داد
بندیکت کامبربچ جان یک خانواده را از گله گاوها نجات داد

بندیکت کامبربچ که برای فیلم The Power of the Dog، گله‌داری و گاوداری را یاد گرفته است، از مهارت‌های جدیدش در دنیای واقعی استفاده کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 06 اسفند 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.