جرد لیتو در عنوان مشترک بعدی سونی و مارول

جرد لیتو در عنوان مشترک بعدی سونی و مارول

تهیه‌گنندگان فیلم سینمایی Venom، مَت تولمچ (Matt Tolmach) و آوی آراد (Avi Arad) خبر از عنوان مشترک بعدی سونی و مارول می‌دهند. این‌طور که پیداست سونی در حال کار روی فیلم سینمایی Morbius‌ است و قرار است بعد از فیلم ونوم، این فیلم به عنوان دومین اسپین‌آف اسپایدرمن شناخته شود.

فیلم سینمایی ونوم با هدف ایجاد یک جهان ابرقهرمانی جدید منتشر خواهد شد و جالب اینجاست که این‌بار مثل جهان مارول، شاهد اجتماع ابرقهرمان‌ها نیستیم، بلکه شاهد اجتماع ابرویلن‌ها هستیم. فیلم ونوم قصد دارد تا پایه و اساسی محکم برای سایر فیلم‌های این فرانچایز عظیم بنا کند و با توجه به نمایش ‌های اخیر فیلم، به نظر می‌رسد که باکس‌آفیس ماه اکتبر را دگرگون خواهد کرد. اما از فیلم دوم این فرانچایز یعنی، موربیوس چه می‌دانیم. تا به حال اطلاعات زیادی از این عنوان وجود نداشته و تنها چیزی که به گوش می‌رسید حجم عظیمی از شایعات بوده است، شایعاتی که حول محور شخصیت اصلی فیلم و بازیگر انتخاب شده بوده و از زمان آغاز تولید فیلم که به ماه نوامبر اشاره می‌کرد، خبر می‌داد.

همانطور که می‌دانید مدت زمان زیادی تا اکران رسمی فیلم سینمایی ونوم باقی نمانده است. با توجه به همین موضوع، مَت تولمچ و آوی آراد رسماً اعلام کردند که مراحل تولید فیلم سینمایی Morbius به زودی آغاز خواهد شد: «کاملاً مشخص است که ما در حال حاضر روی موربیوس کار می‌کنیم، در واقع این هدف بعدی ماست»

بعد از گذر از شایعات، حالا می‌دانیم که نقش ضدقهرمان نام دار این فیلم به عهده‌ جرد لیتو خواهد بود. از طرفی می‌دانیم که لیتو پیشینه‌ خوبی در فیلم‌های ابر قهرمانی دارد و توسط تهیه کنندگان مورد استقبال قرار گرفته و با توجه به صحبت‌های تولمچ، می‌توان فهمید که آن‌ها موربیوس را در چهره لیتو دیده‌اند. و از طرفی می‌توان به علاقه زیاد جرد لیتو به شخصیت موربیوس اشاره کرد، شخصیتی که از یک شفا دهنده به هیولایی عجیب تبدیل شده است. تولمچ در رابطه با این موضوع به موقعیت خوبی که برای لیتو ایجاد شده اشاره کرد و گفت: «این بهترین زمان است تا او بار دیگر خودش را نشان دهد و کاریزما و شخصیت خاصش را وقف موربیوس کند.»

برچسب ها: Morbius
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد فیلم Morbius
نقد فیلم Morbius

فیلم Morbius با بازی جرد لتو در نقش موربیوس، جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی مرد عنکبوتی است که توسط کمپانی سونی تولید و عرضه می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 خرداد 1401
سونی دو فیلم مارول به تقویم سینمایی سال ۲۰۲۳ اضافه کرد
سونی دو فیلم مارول به تقویم سینمایی سال ۲۰۲۳ اضافه کرد

کمپانی سونی دو فیلم بی‌نام و نشان بر اساس کامیک‌بوک‌های مارول در سال ۲۰۲۳ اکران می‌کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 01 آبان 1400
سونی دو فیلم از دنیای مارول را در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد
سونی دو فیلم از دنیای مارول را در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد

نقشه‌های جدید سونی برای سال ۲۰۲۰ مشخص شد و قرار است آن‌ها با گسترش دنیای جدیدی که با انتشار و موفقیت فیلم Venom شکل گرفت، را ادامه دهند. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
جرد لتو در فیلم Morbius بازی خواهد کرد
جرد لتو در فیلم Morbius بازی خواهد کرد

جرد لتو در فیلم جدید دنیل اسپینوزا حضور خواهد یافت. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
کمپانی سونی فیلم Morbius را خواهد ساخت
کمپانی سونی فیلم Morbius را خواهد ساخت

کمپانی سونی تصمیم گرفته تا فیلمی بر اساس کاراکتر Morbius از کامیک‌های مارول بسازد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.