سونی دو فیلم مارول به تقویم سینمایی سال ۲۰۲۳ اضافه کرد

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 01 آبان 1400
سونی دو فیلم مارول به تقویم سینمایی سال ۲۰۲۳ اضافه کرد

کمپانی سونی که امتیاز سینمایی کاراکتر و کامیک‌های مرد عنکبوتی را دارا است و آن‌ها را با دیزنی شریک شده است، دو پروژه مرموز را به تقویم سینمایی خود در سال ۲۰۲۳ اضافه کرده است. این کمپانی که به تازگی فیلم Venom: Let There Be Carnage را روی پرده سینماها داشته است و ماه آینده نیز فیلم Spider-Man: No Way Home را به همراه دیزنی اکران خواهد کرد، دو فیلم Morbius و Kraven the Hunter را نیز در دستور کار خود دارد و اکون دو پروژه دیگر را نیز به فیلم‌های مارول خود اضافه کرده است.

 

کمپانی سونی در تاریخ‌های دو تیر ۱۴۰۲ و ۱۴ مهر ۱۴۰۲ دو فیلم بر اساس کامیک‌های مارول اکران خواهد کرد که هیچ سرنخی از هویت این فیلم‌ها در دسترس نیست. فیلم Morbius در کریسمس ۲۰۲۲ اکران خواهد شد و فیلم Kraven the Hunter نیز کریسمس ۲۰۲۳ اکران می‌شود.

Morbius

کمپانی سونی علاوه بر فیلم‌هایش بر اساس شخصیت‌های فرعی کامیک‌بوک‌های مرد عنکبوتی و فیلم‌های Spider-Verse، پروژه‌های متعدد دیگری را نیز بر اساس کاراکترهایی چون Madame Web، کاراکترهای فرعی فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse، کاراکتر Black Cat، کاراکتر Silver Sable، کاراکتر Silk و غیره در مرحله پیش تولید دارد. این احتمال نیز وجود که این دو تاریخ مربوط به دنباله‌هایی برای فیلم Venom یا فیلم Spider-Man باشند.

 

شاید برای شما جالب باشد

رایان گاسلینگ در فیلم باربی بازی خواهد کرد

الک بالدوین باعث مرگ فیلمبردار فیلم Rust شد

 

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر ۱۴۰۰ و فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 نیز در تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۱ اکران می‌شوند.
 

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد فیلم Morbius
نقد فیلم Morbius

فیلم Morbius با بازی جرد لتو در نقش موربیوس، جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی مرد عنکبوتی است که توسط کمپانی سونی تولید و عرضه می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 خرداد 1401
راسل کرو در فیلم Kraven the Hunter بازی می‌کند
راسل کرو در فیلم Kraven the Hunter بازی می‌کند

راسل کرو که جدیدا به دنیای کامیک‌بوک‌ها خیلی علاقه‌مند شده است، به جمع بازیگران فیلم Kraven the Hunter، سومین فیلم کامیک‌بوکی‌اش پیوسته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 21 بهمن 1400
فیلم مرد عنکبوتی سرانجام آواتار را در گیشه شکست داد
فیلم مرد عنکبوتی سرانجام آواتار را در گیشه شکست داد

فیلم Spider-Man No Way Home سرانجام رکورد فیلم Avatar در گیشه‌ها را شکست. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 بهمن 1400
بدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱
بدترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱

سال ۲۰۲۱ شاهد تعدادی از فیلم‌های به شدت بد و آزاردهنده چند سال اخیر در دنیای سینما بودیم تا جایی که فیلم‌هایی مثل Mortal Kombat در برابر آن‌ها شاهکار به نظر می‌رسند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 06 بهمن 1400
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home 1
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home

فیلم Spider-Man: No Way Home را شاید بتوان پرحاشیه‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول دانست که انتظارات از آن به حد غیرطبیعی، بالا رفته است. آیا این فیلم، ارزش تقدیرهایی را که دریافت کرده است، دارد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 آذر 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.