سونی دو فیلم مارول به تقویم سینمایی سال ۲۰۲۳ اضافه کرد

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 01 آبان 1400
سونی دو فیلم مارول به تقویم سینمایی سال ۲۰۲۳ اضافه کرد

کمپانی سونی که امتیاز سینمایی کاراکتر و کامیک‌های مرد عنکبوتی را دارا است و آن‌ها را با دیزنی شریک شده است، دو پروژه مرموز را به تقویم سینمایی خود در سال ۲۰۲۳ اضافه کرده است. این کمپانی که به تازگی فیلم Venom: Let There Be Carnage را روی پرده سینماها داشته است و ماه آینده نیز فیلم Spider-Man: No Way Home را به همراه دیزنی اکران خواهد کرد، دو فیلم Morbius و Kraven the Hunter را نیز در دستور کار خود دارد و اکون دو پروژه دیگر را نیز به فیلم‌های مارول خود اضافه کرده است.

 

کمپانی سونی در تاریخ‌های دو تیر ۱۴۰۲ و ۱۴ مهر ۱۴۰۲ دو فیلم بر اساس کامیک‌های مارول اکران خواهد کرد که هیچ سرنخی از هویت این فیلم‌ها در دسترس نیست. فیلم Morbius در کریسمس ۲۰۲۲ اکران خواهد شد و فیلم Kraven the Hunter نیز کریسمس ۲۰۲۳ اکران می‌شود.

Morbius

کمپانی سونی علاوه بر فیلم‌هایش بر اساس شخصیت‌های فرعی کامیک‌بوک‌های مرد عنکبوتی و فیلم‌های Spider-Verse، پروژه‌های متعدد دیگری را نیز بر اساس کاراکترهایی چون Madame Web، کاراکترهای فرعی فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse، کاراکتر Black Cat، کاراکتر Silver Sable، کاراکتر Silk و غیره در مرحله پیش تولید دارد. این احتمال نیز وجود که این دو تاریخ مربوط به دنباله‌هایی برای فیلم Venom یا فیلم Spider-Man باشند.

 

شاید برای شما جالب باشد

رایان گاسلینگ در فیلم باربی بازی خواهد کرد

الک بالدوین باعث مرگ فیلمبردار فیلم Rust شد

 

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر ۱۴۰۰ و فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 نیز در تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۱ اکران می‌شوند.
 

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد فیلم Spider-Man: No Way Home 1
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home

فیلم Spider-Man: No Way Home را شاید بتوان پرحاشیه‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول دانست که انتظارات از آن به حد غیرطبیعی، بالا رفته است. آیا این فیلم، ارزش تقدیرهایی را که دریافت کرده است، دارد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 آذر 1400
تولید فیلم مرد عنکبوتی جدید آغاز شده است
تولید فیلم مرد عنکبوتی جدید آغاز شده است

پس از اکران موفق فیلم Spider-Man: No Way Home، این بار خبری از کشمکش میان سونی و دیزنی نخواهد بود و قسمت بعدی مرد عنکبوتی هر چه زودتر ساخته خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 29 آذر 1400
نقد فیلم Venom: Let There Be Carnage
نقد فیلم Venom: Let There Be Carnage

فیلم Venom: Let There Be Carnage، دنباله فیلم موفق Venom است که البته مانند همان فیلم نیز اثر سینمایی خسته‌کننده و بی‌ارزشی است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 09 آذر 1400
تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage جلو افتاد 1
تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage جلو افتاد

تاریخ عرضه فیلم Venom: Let There Be Carnage به مدت دو هفته جلو افتاد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 16 شهریور 1400
شایعه - فیلم Venom 2 برای چهارمین بار به تأخیر می افتد
شایعه - فیلم Venom 2 برای چهارمین بار به تأخیر می افتد

به نظر می‌رسد که نوع دلتای کروناویروس، اکران فیلم Venom 2 را برای باری دیگر به تعویق خواهد انداخت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 03 شهریور 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.