جوزف مورگان و فرانکا پوتنته به فصل چهارم سریال Titans اضافه شدند

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 12 بهمن 1400
جوزف مورگان و فرانکا پوتنته به فصل چهارم سریال Titans اضافه شدند

جوزف مورگان (Joseph Morgan)، ستاره سریال‌های The Vampire Diaries و Originals و فرانکا پوتنته (Franka Potente)، بازیگر فیلم‌های Run, Lola, Run و The Bourne Identity، ویلن‌های فصل چهارم سریال Titans خواهند بود. لیزا امبلاونار (Lisa Ambalavanar)، دیگر بازیگر جدید این سریال است که او نیز با گروه تایتان‌ها درگیر خواهد شد.

 

در فصل چهارم سریال Titans، جوزف مورگان نقش سباسشن بلاد، ملقب به Brother Blood را بازی خواهد کرد که فردی درونگرا و باهوش با نیتی شوم و گذشته‌ای مرموز است. فرانکا پوتنته نیز نقش می بنت، ملفب به Mother Mayhem را بازی می‌کند که یک شکارچی در قالب یک انسان است که مأموریتی نامشخص را دنبال می‌کند. لیزا امبلاونار نیز نقش یک جنایت‌کار تیزهوش به نام Jinx را بازی می‌کند که در زمینه استفاده از جادوی سیاه ماهر است و دیگران را برای رسیدن به اهدافش به بازی می‌گیرد.

 

lisa-ambalavanar

 

برنتون ثویتس (Brenton Thwaites)، آنا دیوپ (Anna Diop)، تیگن کرافت (Teagan Croft)، رایان پاتر (Ryan Potter)، کوران والترز (Curran Walters)، کانر لزلی (Conor Leslie) و مینکا کلی (Minka Kelly)، همگی برای فصل چهارم Titans باز خواهند گشت.

 

شاید برای شما جالب باشد

مت اسمیت در فیلم ترسناک Starve Acre بازی خواهد کرد

بندیکت کامبربچ و لورا درن در فیلم Morning بازی خواهند کرد

 

با وجود افت شدید سریال Titans در دو فصل گذشته، سرویس HBO Max در پاییز گذشته، این سریال را به همراه سریال Doom Patrol تمدید کرد. تاریخ پخش مشخصی برای سریال Titans در نظر گرفته نشده است اما احتمالا، مانند فصل سوم، فصل چهارم سریال Titans را نیز در اواخر تابستان از سرویس HBO Max خواهیم دید.
 

برچسب ها: Titans, DC
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد فیلم The Batman
نقد فیلم The Batman

فیلم The Batman جدیدترین اقتباس از کامیک‌بوک‌های DC بر اساس کاراکتر بتمن است و نگاهی متفاوت و جدید به شوالیه سیاه و ماجراهایش در گاتام می‌اندازد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 11 اردیبهشت 1401
نقد سریال Peacemaker
نقد سریال Peacemaker

پس از اینکه The Suicide Squad نتوانست در حد انتظارات برادران وارنر موفقیت‌آمیز باشد، جیمز گان این بار با اسپین آفی بر اساس فیلمش بازگشته است تا شاید اشتباهاتش را جبران کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 26 دی 1400
فیلم Justice League باعث کنسل شدن فیلم دیگری از DCEU شد
فیلم Justice League باعث کنسل شدن فیلم دیگری از DCEU شد

آوا دوورنی که قرار بود فیلم New Gods را کارگردانی کند، فاش کرد که فیلم Justice League باعث شد تا برادران وارنر فیلم او را بایگانی کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 10 آبان 1400
رویداد DC FanDome 2021 - دومین تریلر فیلم The Batman منتشر شد
رویداد DC FanDome 2021 - دومین تریلر فیلم The Batman منتشر شد

در رویداد DC FanDome که ساعتی پیش به پایان رسید، تریلر جدیدی از فیلم The Batman منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 مهر 1400
رویداد DC FanDome 2021 - تیزر کوتاهی از فیلم The Flash منتشر شد
رویداد DC FanDome 2021 - تیزر کوتاهی از فیلم The Flash منتشر شد

در رویداد DC FanDome تیزری کوتاه از ابتدای فیلم The Flash با حضور بتمن با بازی مایکل کیتون به نمایش در آمد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 24 مهر 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.