انتونی مکی به سریال Twisted Metal پیوست

میثم عبدالهی پور میثم عبدالهی پور در 25 شهریور 1400
انتونی مکی به سریال Twisted Metal پیوست

اولین بازیگر سریال Twisted Metal که جدیدترین پروژه تلویزیونی سونی است، مشخص شد. آنتونی مکی (Anthony Mackie) نقش جان دو (John Doe) شخصیت اصلی سریال Twisted Metal را ایفا خواهد کرد. مردی که برای حمل و تحویل یک کوله‌پشتی در دنیایی پساآخرازمانی استخدام شده است، وظیفه‌ای خطیر که می‌تواند زندگی‌اش را برای همیشه تغییر دهد. آنتونی مکی به علت ایفای نقش سم ویلسون/فالکون در دنیای سینمایی مارول به شهرت رسیده است. او همچنین به تازگی در سریال The Falcon and the Winter Soldier که از شبکه دیزنی پلاس پخش شد، به عنوان کاپیتان امریکای جدید این دنیای سینمایی معرفی شد. مکی به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال Twisted Metal نیز فعالیت خواهد کرد.

 

اسد قزلباش که وظیفه مدیریت بخش تولیدات پلی اسیتشن را بر عهده دارد، در رابطه با انتخاب آنتونی مکی (Asad Qizilbash) در نقش جان دو گفت: 

«ما از پیوستن آنتونی مکی به پروژه خیلی خوشحالیم. توانایی او در ادغام کردن کمدی، اکشن و درام، برای دنیای پیچیده‌‌ای که ما قصد ساختنش را داریم عالی است.»

 

سریال Twisted Metal اثری در سبک کمدی سیاه است که براساس سری بازی‌ Twisted Metal ساخته شده، انتظار می‌رود که هر قسمت از این سریال حدودا 30 دقیقه باشد. رت ریس (Rhett Reese) و پاول ورنیک (Paul Wernick)، نویسندگان فیلم Deadpool, سناریویی جدید براساس بازی‌ها را حول محور شخصیت جان دو آنتونی مکی و یک دزد ماشین سرخوش که بازیگرش هنوز مشخص نشده، برای سریال Twisted Metal خواهند نوشت. سریال با حال و هوای طنزآلود داستان این دو نفر را در راه تحویل کوله‌پشتی مرموزی در دنیای پساآخرالزمانی که بخشی از آن را مبارزه با ماشین و تحویل محموله پرکرده، روایت خواهد کرد. طبق گفته نویسندگان یکی از خطراتی که شخصیت‌‌های اصلی سریال را در مسیرشات تهدید خواهد کرد، دلقکی دیوانه‌است که یک ماشین آشنای بستنی فروشی را می‌راند.

 

انتونی مکی به سریال Twisted Metal پیوست

طرفداران سری بازی Twisted Metal بی‌شک جان دو به عنوان راننده ماشین Roadkill از بازی Twisted Metal: Lost و بازی Twisted Metal: Black به یاد دارند. جان دو در بازی‌ها هیچ چیزی از گذشته‌اش به یاد ندارد و به همین دلیل به مسابقات Twisted Metal وارد شده تا اطلاعاتی از هویت واقعی‌اش به دست بیاورد. هنوز مشخص نیست که نویسندگان سریال Twisted Metal برای خلق شخصیت جان دو از داستان او در بازی Twisted Metal: Black الهام گرفته‌اند یا نه. با وجود اینکه حضور جان دو و سوییت‌توث (Steet Tooth) به عنوان شخصیت‌های حاضر در سریال تایید شده‌است، جزئیات منتشر شده از داستان، نشان می‌‌دهد که جز نام بازی و شخصیت‌های حاضر در آن، ویژگی مشابه دیگری از سری بازی‌ها را در سریال Twisted Metal شاهد نخواهیم بود. البته با توجه به اهمیت کمتر داستان در سری بازی Twisted Metal، این موضوع چندان هم عجیب نیست.

 

گلن آدیمان (Glenn Adilman) یکی از کارکنان بخش تلویزیونی سونی درباره پیوسن آنتونی مکی به سریال Twisted Metal گفت: 

«ما طرفدار سرسخت مجموعه کارهای آنتونی مکی طی سال‌های گذشته بوده‌ایم و می‌دانیم که او تنها بازیگری است که می‌تواند نقش شخصیتی به پیچیدگی، جذابیت و متقاعد کنندگی جان دو را ایفا کند. خوشبختانه او پیشنهاد ما را قبول کرد.»

 

شایعات بسیاری وجود دارند که به ساخته شدن نسخه جدیدی از بازی Twisted Metal اشاره می‌کنند، هنوز مشخص نیست که این بازی با سریال در ارتباط خواهد بود یا به عنوان نقطه آغاز جدیدی برای سری عمل خواهد کرد. در هر صورت ساخت عنوانی جدید از سری بازی Twisted Metal همزمان با پخش سریال این سری، می‌تواند ایده جذابی برای تبلیغ هردو اثر باشد. سریال Twisted Metal هنوز شبکه پخش کننده و تاریخ پخش مشخص ندارد.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

اکران دو فیلم Doctor Strange 2 و Thor 4 به تأخیر افتاد
اکران دو فیلم Doctor Strange 2 و Thor 4 به تأخیر افتاد

کمپانی دیزنی تقویم اکران فیلم‌های آینده خود را تغییر داد و اکران چند فیلم به شدت مورد انتظار از جمله فیلم‌های Doctor Strange 2 و Black Panther 2 را به تعویق انداخت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 26 مهر 1400
اسکار آیزاک سریال Moon Knight را سخت‌ترین تجربه کاری خود عنوان می‌کند
اسکار آیزاک سریال Moon Knight را سخت‌ترین تجربه کاری خود عنوان می‌کند

اسکار آیزاک اظهار کرد که بازی در نقش مارک اسپکتر در سریال Moon Knight سخت‌ترین نقشی است که تا کنون بازی کرده است اما این سختی ارزش نتیجه نهایی را خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 24 مهر 1400
ویل پولتر برای ایفای نقش آدام وارلاک به فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 پیوست
ویل پولتر برای ایفای نقش آدام وارلاک به فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 پیوست

منبع موثقی اعلام کرد که ویل پولتر (Will Poulter) برای ایفای نقش شخصیت محبوب آدام وارلاک (Adam Warlock) در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 انتخاب شده‌است. با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 20 مهر 1400
دنیای سینمایی مارول - اسپین آف کاراکتر آگاتا هارکنس ساخته خواهد شد
دنیای سینمایی مارول - اسپین آف کاراکتر آگاتا هارکنس ساخته خواهد شد

پس از محبوبیت غیرمنتظره کاراکتر آگاتا در سریال WandaVision، سریالی بر اساس این کاراکتر در دستور کار استودیو مارول قرار گرفت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 15 مهر 1400
اسکارلت جوهانسون و دیزنی با هم صلح کردند
اسکارلت جوهانسون و دیزنی با هم صلح کردند

در حالی که به نظر می‌رسید دیگر هیچوقت اسکارلت جوهانسون را در فیلم‌های دیزنی نخواهیم دید، اما این دو مشکلات خود را خارج از دادگاه حل کردند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 10 مهر 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.