صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

قطعاً اگر بخواهیم شرکت‌های بازی سازی را دسته بندی کنیم، یکی از عجیب ترین و البته محتاط ترین شرکت‌ها در بین تمامی بازی‌سازان، Rockstar Games خواهد بود، چرا که تا زمانی که آن‌ها دوست نداشته باشند، ما نمی‌توانیم هیچ چیزی از پروژه در دست ساخت بفهمیم. اما نکته جالب ماجرا اینجاست که کار‌های مخفیانه راک استار در مراحل ساخت به سطح بسیار زیادی رسید و این بار فقط ما مخاطبان نبودیم که چیزی از بازی نمی‌دانستیم، بلکه کارکنان شرکت‌ هم اطلاعی در رابطه با بازی‌ای که بر رویش مشغول به کار بودند، نداشتند.

 

گابریل اسلویر (Gabriel Sloyer) یکی از صداپیشگان مهم بازی Red Dead Redemption 2، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری Eurogamer، در رابطه با کارش بر روی بازی جهان آزاد وسترن صحبت کرد و توضیح داد که در روز‌های اول که نقش خاویر اسکوئلا (Javier Escuella) را به عهده داشت، اصلا نمی‌دانست در حال صداپیشگی چه شخصیتی در چه بازی‌ای است، چرا که راک استار هیچ توضیحی به آن‌ها نداده بود. سلویر در سال 2013 همکاری را با تیم آغاز کرد، اما با این‌ حال نمی‌دانست که پروژه در رابطه با چه چیزی است. او در ادامه توضیح داد که زمان زیادی نبرد تا همه متوجه ماهیت پروژه شوند :

 

«ابتدا هیچ سرنخی نداشتم که در حال صداپیشگی کدام شخصیت هستم، اما بعد از گذشت دو یا سه ماه فهمیدم، همه ما بخاطر وجود دیالوگ‌ها و لهجه وسترنی‌ای که داشتیم متوجه شدیم. البته فهمیدن این موضوع به مغز زیاد بزرگی نیاز ندارد چرا که تنها بازی وسترنی که راک استار می‌سازد، Red Dead Redemption 2 است.»

 

اسلویر در ادامه مصاحبه توضیح داد که بعد از متوجه شدن ماهیت پروژه، اجازه نداشت به کسی در رابطه با کار چیزی بگوید:

 

«راک استار در نگه داشتن همه چیز به صورت یک راز، کار بسیار بزرگی انجام داد، چرا که ما نمی‌توانستیم به نزدیک ترین بستگانمان توضیحی در رابطه با کارمان بدهیم و این روند پنج سال طول کشید.»

 

حالا که با روند کار در راک استار بیشتر آشنا شدیم،‌ می‌توانیم به راحتی متوجه این موضوع شویم که آن‌ها چگونه همه چیز را به بهترین نحو ممکن در آرامش و دور از شایعات و حاشیه‌ها پیش می‌برند، چرا که حتی کارکنان بر روی پروژه‌ هم از چیزی که می‌سازند خبر ندارند. همانطور که سلویر گفت، برای فهمیدن اینکه راک استار بر روی چه پروژه‌ای کار می‌کند نیاز به فکر کردن زیادی نیست و به احتمال زیاد در چند سال آینده باید خبر‌هایی از Grand Theft Auto VI بشنویم.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است.

برچسب ها: Red Dead Redemption 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بهترین بازی‌هایی که باید به سریال تلویزیونی تبدیل شوند
بهترین بازی‌هایی که باید به سریال تلویزیونی تبدیل شوند

در این مطلب به بهترین بازی‌هایی که لایق ساخت اقتباس تلویزیونی هستند اشاره می‌کنیم. با لوکتو همراه باشید.

مهدی سلیمانی - 07 آذر 1402
آشنایی با سبک MMO
آشنایی با سبک MMO

در این مقاله از مباحث آشنایی با سبک‌های بازی می‌توانید با سبک بازی چند نفره آنلاین عظیم یا MMO آشنا شوید. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 مهر 1400
داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد 1
داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد

طبق شایعات منتشر شده، وقایع داستانی بازی GTA 6 در شهر Vice City جریان خواهند داشت. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 07 تیر 1400
بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟
چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.