چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

نینتندو به تازگی از پورت شدن بازی‌هایی که توسط استودیو‌های زیر مجموعه خودش ساخته نشده‌اند، استقبال می‌کند و ما شاهد این هستیم که استودیو‌ها، بازی‌های خودشان را برای کنسول محبوب سوییچ عرضه کرده‌اند. تا به حال شاهد معرفی عناوین بزرگی برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم، از میان این بازی‌ها می‌توان به بازی‌های Wolfenstein 2 و Doom اشاره کرد که برای دارندگان کنسول عرضه شد. اما با توجه به اینکه مدیر نینتندو اعلام کرده بود بازی‌های بیشتری در این سطح برای کنسول، عرضه خواهند شد، خبرگزاری Hollywood از موقعیت استفاده کرد و در مصاحبه‌ای با مدیر نینتندو در آمریکا، رجی فیسمی (Reggie Fils-Aime)، از او در رابطه با عرضه بازی محبوب بازی Red Dead Redemption 2 بر روی کنسول سوییچ پرسید.

 

در جواب فیسمی، هیچگونه اشاره‌ای به وسعت بازی و حجم بالای آن بر روی کنسول‌‌های قدرتمند خانگی نشد و در عوض او به مسئله زمانی اشاره کرد:

« ما خیلی دوست داریم تا بازی را بر روی سوییچ ببینیم، اما باید بگویم که مسئله اصلی برای عرضه بازی، زمان مراحل ساخت آن است. بازی Red Dead Redemption 2 برای سال‌ها در دست ساخت بوده است و مراحل ابتدایی ساخت بازی حتی به قبل از معرفی کنسول سوییچ هم برمی‌گردد. پس با این وضعیت سازندگان باید بازی را کامل می‌کردند و بعد از اتمام ساخت، به فرصت‌های دیگری که وجود داشت نگاهی می‌انداختند. بسیاری از بازی‌های بزرگی که در حال حاضر عرضه می‌شوند، مراحل ساختشان به قبل از کنسول نینتندو سوییچ برمی‌گردد. اما برنامه ما در آینده هنوز مشخص نیست و به زودی متوجه همه چیز خواهیم شد. در هر حال این دلیل اصلی است که بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد.»

 

با توجه به تمامی این صحبت‌ها می‌توان فهمید که مدیر نینتندو مطمئن است که کنسول سوییچ توانایی پشتیبانی از وسعت و حجم زیاد بازی Red Dead Redemption 2 را دارد و فقط بخاطر زمان آغاز کار بر روی بازی است که حالا نمی‌توانیم آن را روی سوییچ تجربه کنیم.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بهترین بازی‌هایی که باید به سریال تلویزیونی تبدیل شوند
بهترین بازی‌هایی که باید به سریال تلویزیونی تبدیل شوند

در این مطلب به بهترین بازی‌هایی که لایق ساخت اقتباس تلویزیونی هستند اشاره می‌کنیم. با لوکتو همراه باشید.

مهدی سلیمانی - 07 آذر 1402
آشنایی با سبک MMO
آشنایی با سبک MMO

در این مقاله از مباحث آشنایی با سبک‌های بازی می‌توانید با سبک بازی چند نفره آنلاین عظیم یا MMO آشنا شوید. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 مهر 1400
داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد 1
داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد

طبق شایعات منتشر شده، وقایع داستانی بازی GTA 6 در شهر Vice City جریان خواهند داشت. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 07 تیر 1400
بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند
صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

بعد از انتشار بازی فوق‌العاده موفق Red Dead Redemption 2 همچنان در حال شنیدن وقایع عجیب در رابطه با این بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.