احتمال ساخته شدن فیلم Venom 3 بسیار بالا است

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 20 مرداد 1400
احتمال ساخته شدن فیلم Venom 3 بسیار بالا است

تام هاردی (Tom Hardy) ماه آینده فیلم Venom: Let there be Carnage به کارگردانی اندی سرکیس (Andy Serkis) را روی پرده سینماها خواهد داشت اما او از همین الان به دنبال ساختن قسمت سوم فیلم Venom است. هاردی در گفتگو با مجله اسکوایر تأیید کرد که در حال تدارک قسمت سوم فیلم Venom است. او در فیلم Venom 2 برای اولین بار به عنوان نویسنده شناخته خواهد شد و نقشش در پشت صحنه فیلم Venom 3 پررنگ‌تر نیز خواهد بود.

 

تام هاردی درباره فیلم Venom 3 گفت: «من از الان به فکر فیلم سوم هستم زیرا به نظرم باید این فیلم‌ها را پشت سر هم ساخت. البته فیلم Venom 3 هنوز چراغ سبز نگرفته است و اول باید عملکرد فیلم Venom 2 را ببینیم اما نظر استودیو درباره فیلم Venom 2 بسیار مثبت است».

 

آیا در فیلم Venom 3 شاهد رویارویی ونوم و مرد عنکبوتی خواهیم بود؟ اگرچه کاراکتر مرد عنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holland) در حال حاضر، طبق قرارداد بین مارول و سونی، در دنیای سینمایی مارول گشت و گذار می‌کند اما حق امتیاز اولیه این کاراکتر هنوز متعلق به سونی است و بعید است که مشکلی برای استفاده از او در فیلم Venom 3 سر راه تام هاردی باشد. تام هاردی نیز امیدوار است که روزی شاهد مبارزه ونوم و مرد عنکبوتی باشیم.

 

«اگر بگویم که برای ایجاد رابطه‌ای بین ونوم و مرد عنکبوتی تلاش نکرده‌ام، دروغ گفته‌ام. من می‌دانم که فرصت استفاده از رابطه بین این دو کاراکتر وجود دارد اما رساندن این دو به هم کار ساده‌ای نیست و به همکاری همه طرف‌های درگیر در این فیلم‌ها نیاز دارد. آوردن مرد عنکبوتی به فیلم‌های ونوم نیازمند بحث و گفتگوی بسیار زیادی است».

 

هاردی در ادامه گفت: «هم سونی و هم مارول باید از چنین اتفاقی سود ببرند و به نظر من حتما سود خواهند برد. من هر کاری برای ساختن فیلمی با حضور ونوم و مرد عنکبوتی خواهم کرد. من آدم بسیار بلندپروازی هستم».

 

mad-max-fury-road

 

مجله اسکوایر از تام هاردی درباره فیلم Mad Max: Fury Road و اسپین آف آن سوال کرد. تام هاردی درباره این دنیای سینمایی گفت: «فیلم Mad Max: Fury Road فیلم فوریوسا بود و فوق‌العاده بود. عبارت «Fury Road» در نام فیلم به فوریوس (Furiosa) اشاره دارد. بررسی داستان این فیلم بسیار جالب بود. اگر اکنون این فیلم را تماشا کنید، مشخص است که حمل داستان فیلم از دوش مکس برداشته می‌شود و به فوریوسا منتقل می‌شود. برای همین آن‌ها در حال ساخت فیلم Furiosa هستند. این تغییر به بهترین شکل ممکن اجرا شد. میلر (جرج میلر، کارگردان فیلم) هنوز فیلم‌های Mad Max را دارد و اکنون فیلم Furiosa را نیز دارد. دنبال کردن داستان این دو کاراکتر فوق‌العاده جذاب خواهد بود».

 

فیلم Venom: Let there be Carnage در تاریخ ۲ مهر ماه روی پرده سینماها خواهد رفت.
 

برچسب ها: venom, venom 2, tom hardy, venom 3
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage جلو افتاد 1
تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage جلو افتاد

تاریخ عرضه فیلم Venom: Let There Be Carnage به مدت دو هفته جلو افتاد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 16 شهریور 1400
شایعه - فیلم Venom 2 برای چهارمین بار به تأخیر می افتد
شایعه - فیلم Venom 2 برای چهارمین بار به تأخیر می افتد

به نظر می‌رسد که نوع دلتای کروناویروس، اکران فیلم Venom 2 را برای باری دیگر به تعویق خواهد انداخت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 03 شهریور 1400
نام تام هاردی به عنوان یکی از نویسندگان در فیلم Venom 2 ذکر خواهد شد
نام تام هاردی به عنوان یکی از نویسندگان در فیلم Venom 2 ذکر خواهد شد

تام هاردی علاوه بر بازی در فیلم Venom 2، نقشی کلیدی در نگارش داستان آن خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 15 تیر 1400
رکورد زنی فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در گیشه‌ها
رکورد زنی فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در گیشه‌ها

به نظر می‌رسد که فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در کنار موفقیت در جلب نظر مثبت منتقدان، توانسته در گیشه‌ها نیز عملکرد خوبی داشته باشد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 اسفند 1399
فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد
فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.