تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage جلو افتاد

میثم عبدالهی پور میثم عبدالهی پور در 16 شهریور 1400
تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage جلو افتاد

تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage برای پنجمین بار متوالی تغییر کرد. اما تاریخ اکران فیلم این‌بار و برخلاف انتظار، به شکل غیرمنتظره‌ای دو هفته جلو افتاده است تا در اولین روز از ماه اکتبر سال 2021 (۹ مهر ۱۴۰۰) شاهد انتشار این فیلم مورد انتظار باشیم.

 

تقریبا یک هفته‌ بعد از اینکه اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage توسط شرکت سونی تا تاریخ ۱۵ اکتبر سال ۲۰۲۱ (۲۳ مهر ۱۴۰۰) عقب افتاده بود، این شرکت تصمیم گرفت تا فیلم اکشن ابرقهرمانی مورد انتظارش را دو هفته زودتر عرضه کند. به نظر می‌رسد این تصمیم ناگهانی وغیرمنتظره سونی به علت موفقیت بزرگ فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings از دنیای سینمایی مارول در تعطیلات آخر هفته روز کارگر امریکا بوده است. به عقیده بسیاری، موفقیت فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ترس‌های تولیدکنندگان فیلم‌های کامیک بوکی برای عدم موفقیت در دوران پاندمی و قرنطینه‌ را از بین برده و به همین دلیل سونی قصد دارد فیلم مورد انتظار کامیک‌بوکی‌اش را زودتر از موعد مقرر عرضه کند. 

 

فیلم Venom: Let There Be Carnage به کارگردانی اندی سرکیس (Andy Serkis) که دنباله فیلم Venom است، تا به حال فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سرگذاشته. تاریخ عرضه این فیلم مورد انتظار به علت شرایط غیرقابل پیش بینی سینماها دچار تغییرات فراوانی شد و حتی شایعاتی در مورد عدم عرضه فیلم تا سال 2022 هم منتشر شده بود. با این همه به نظر می‌رسد که جلو افتادن تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage آخرین تغییر در زمان عرضه‌اش باشد.

 

تاریخ انتشار فیلم Venom: Let There Be Carnage جلو افتاد

 

تام هاردی در فیلم Venom: Let There Be Carnage که در ایالات متحده درجه بندی سنی PG-13 دریافت کرده، برای ایفای نقش ونوم و میزبانش، ادی براک (Eddie Brock) بازگشته است. دنباله فیلم Venom داستان سیمبیوت (symbiote) رقیب ونوم، کارنیج (Carnage) و اعمال وحشیانه‌اش را روایت خواهد کرد. همچنین سیمبیوت دیگری با نام Shriek با بازی نائومی هریس (Naomie Harris) در فیلم حضور خواهد داشت. 

 

سرنخ‌های مختلفی که در دنیای سینمایی مارول و دیگر تریلرهای منتشر شده از دنیای ابرقهرمان سونی وجود دارد، برخی از طرفداران را قانع کرده که شخصیت ونوم در فیلم Spider-Man: No Way Home حضور خواهد داشت. با این حال هیچ اطلاعات موثقی مبنی بر حضور ونوم و تام هاردی در دنیای سینمایی مارول و به خصوص فیلم Spider-Man: No Way Home به دست نیامده است.

 

 
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

شایعه - فیلم Venom 2 برای چهارمین بار به تأخیر می افتد
شایعه - فیلم Venom 2 برای چهارمین بار به تأخیر می افتد

به نظر می‌رسد که نوع دلتای کروناویروس، اکران فیلم Venom 2 را برای باری دیگر به تعویق خواهد انداخت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 03 شهریور 1400
احتمال ساخته شدن فیلم Venom 3 بسیار بالا است
احتمال ساخته شدن فیلم Venom 3 بسیار بالا است

در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا فیلم Venom 2 موفق خواهد بود، تام هاردی به دنبال ساختن فیلم Venom 3 است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 20 مرداد 1400
نام تام هاردی به عنوان یکی از نویسندگان در فیلم Venom 2 ذکر خواهد شد
نام تام هاردی به عنوان یکی از نویسندگان در فیلم Venom 2 ذکر خواهد شد

تام هاردی علاوه بر بازی در فیلم Venom 2، نقشی کلیدی در نگارش داستان آن خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 15 تیر 1400
رکورد زنی فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در گیشه‌ها
رکورد زنی فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در گیشه‌ها

به نظر می‌رسد که فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در کنار موفقیت در جلب نظر مثبت منتقدان، توانسته در گیشه‌ها نیز عملکرد خوبی داشته باشد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 اسفند 1399
فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد
فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.