دیو باتیستا با تمسخر از دیزنی برای اخراج جیمز گان تشکر کرد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی در 30 اسفند 1399
دیو باتیستا با تمسخر از دیزنی برای اخراج جیمز گان تشکر کرد

دیو باتیستا (Dave Bautista) بازیگر سری Guardians of the Galaxy که این اواخر درصدر منتقدین دیزنی برای اخراج جیمز گان (James Gunn) کارگردان این فرنچایز قرار داشت، امروز با انتشار توییتی طعنه آمیز در صفحه توییتر خود، از دیزنی برای انجام این کار تشکر کرد. باتیستا که ایفاگر نقش درکس نابودگر در دو فیلم ابتدایی این سری و فیلم Avengers: Infinity War بوده است، ماه گذشته با انتقاد از اخراج گان از این پروژه اعلام کرد که در زمان مناسب، حرف‌هایی بیشتری را برای گفتن خواهد داشت. وی در اواخر ماه جولای نیز توییت زیر را برای حمایت از جیمز گان منتشر کرد:
گان یکی از دوست داشتنی‌ترین، دلسوزترین و بهترین افرادی است که من تا به حال ملاقات کرده‌ام. او نجیب و مهربان است و عمیقا به افراد و حیوانات اهمیت می‌دهد. او اشتباهاتی مرتکب شده است. همه‌ ما مرتکب اشتباه می‌شویم. من با آنچه که برای او در حال رخ دادن است، راحت نیستم.


گان به دلیل برخی از توییت‌های قدیمی‌اش که زمان انتشار آنها به قبل از حضور او در دنیای محافظین کهکشان بازمی‌گردد، با وجود عذرخواهیش از دنیای سینمایی مارول کنار گذاشته شده است. به گزارش فاکس نیوز، توییت‌های گان به دنبال مخلافت‌ها و انتقادهای شدید وی از دونالد ترامپ مجددا منتشر و عمومی شدند. دیزنی گان را در تاریخ ۲۰ جولای اخراج کرد و پس از آن آلن هورن (Alan Horn) رییس استودیوی والت دیزنی با انتشار بیانیه‌ای در اینباره گفت:
نگرش‌های تهاجمی و بیانیه‌ای هایی که به دنبال توییت‌های جیمز به وجود آمدند، غیرقابل دفاع و متناقض با ارزش‌های استودیوی ما هستند و ما مجبور بودیم که ارتباط کاری خود را با او قطع کنیم. 


دیو باتیستا به همراه دیگر بازیگران این مجموعه نیز با نوشتن نامه‌ای از این کارگردان حمایت و برخی افراد نیز مانند روزن بار (Rosanne Bar) و تد کروز (Ted Cruz) وی را محکوم کردند.
 

برچسب ها: dave bautista, gotg, mcu, james gunn
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد فیلم Eternals
نقد فیلم Eternals

فیلم Eternals، بر خلاف آن‌چه که مارول و دیزنی قصد داشته‌اند جلوه بدهند، نه اثری جاه‌طلبانه است، نه نشانی از رشد و تحول MCU دارد و فقط یک فیلم هالیوودی تکراری دیگر است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 23 دی 1400
موردانتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۲
موردانتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۲

در سال ۲۰۲۲ چشم انتظار کدام فیلم‌ها هستیم و کدام کارگردان بزرگ با دستانی پر به سینما باز خواهد گشت؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 11 دی 1400
نقد سریال Hawkeye
نقد سریال Hawkeye

سریال Hawkeye، اختتامیه‌ای برای داستان کلینت بارتون و معرفی کیت بیشاپ به دنیای سینمایی مارول است. آیا این سریال توانسته روی شمای کلی MCU اثرگذار باشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 04 دی 1400
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home 1
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home

فیلم Spider-Man: No Way Home را شاید بتوان پرحاشیه‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول دانست که انتظارات از آن به حد غیرطبیعی، بالا رفته است. آیا این فیلم، ارزش تقدیرهایی را که دریافت کرده است، دارد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 آذر 1400
تولید فیلم مرد عنکبوتی جدید آغاز شده است
تولید فیلم مرد عنکبوتی جدید آغاز شده است

پس از اکران موفق فیلم Spider-Man: No Way Home، این بار خبری از کشمکش میان سونی و دیزنی نخواهد بود و قسمت بعدی مرد عنکبوتی هر چه زودتر ساخته خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 29 آذر 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.