فیلم Eternals - با بازیگران و کاراکترهای فیلم آشنا شوید

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 08 خرداد 1400
فیلم Eternals - با بازیگران و کاراکترهای فیلم آشنا شوید

به گفته کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیوهای مارول و فرد شماره یک فیلم‌های مارول، گروه Eternals یا جاودانگان، گروهی از موجوداتی جاودان و نامیرا هستند که ۳۵ هزار است روی زمین زندگی می‌کنند.

 

تیم ابرقهرمانی Eeternals برای اولین بار توسط جک کربی (Jack Kirby) در سال ۱۹۷۶ به عنوان یکی از سه گروهی که توسط خدایان کهکشانی خلق شده‌اند، در کنار گروه‌های The Deviants و انسان‌ها معرفی شدند. در طول چهل و پنج سال گذشته، نسخه‌های متفاوتی از این تیم ابرقهرمانی در کامیک‌های مارول شکل گرفته است و بیش از ۳۰ کاراکتر مختلف عضو این تیم بوده‌اند.

 

کوین فایگی در فستیوال کامیک کان سن دیگو در سال ۲۰۱۹ هشت کاراکتر و در رویداد D23 دیزنی در آگوست ۲۰۱۹ نیز سه کاراکتر دیگری را که در این فیلم حضور خواهند داشت، معرفی کرد. بسیاری از کاراکترهای این فیلم، جنسیتی متفاوت از نسخه‌های کامیک‌بوکی‌شان دارند اما به دلیل اینکه همه این کاراکترها تقریبا از یک ریشه هستند، قدرت‌هایی مثل نیروی ابرانسانی و پرواز بین آن‌ها بسیار شایع است.

 

در ادامه با مهم‌ترین اعضای جاودانگان که در فیلم Eternals ملاقات خواهیم کرد، آشنا خواهیم شد.

 

richard-madden-ikaris

ریچارد مدن - Ikaris
کاراکتر Ikaris در کامیک‌های مارول تحت نام هریس در میان انسان‌ها زندگی می‌کرد. او می‌تواند پرواز کند و سایر اجسام و افراد را نیز در هوا معلق کند و حرکت دهد. او هم‌چنین می‌تواند اشعه‌ای از انرژی کهکشانی را از چشمانش شلیک و تله‌پورت کند. از این نظر او شباهت زیادی به سوپرمن دارد.

 

salma-hayek-ajak

سلما هایک - Ajak
کاراکتر Ajak در دومین شماره کامیک بوک The Eternals معرفی شد. او نزد اینکان‌ها با نام تکوموتزین (Tecumotzin) به عنوان یک خدا پرستش می‌شد و در اعماق مقبره‌ای در خواب به سر می‌برد تا اینکه Ikaris او را پیدا می‌کند. Ajak در جنگ تروا نیز حضور داشت.

 

مانند Ikaris، او نیز می‌تواند پرواز و تله‌پورت کند. سلما هایک (Salma Hayek)، از این که نقش «مادر جاودانگان» را ایفا می‌کند، ابراز شگفتی و هیجان کرد.

 

angelina-jolie-thena

آنجلینا جولی - Thena
کاراکتر Thena در المپیا متولد شد و دختر Zuras است. او در کامیک‌های مارول، رابطه‌ای عاشقانه با Kro، دشمن جاودانگان دارد و دارای قدرت‌های پرواز، قدرت و سرعت ابرانسانی است.

 

دان لی - گیلگمش
در کامیک‌بوک‌های مارول، گیلگمش به «فراموش شده» معروف است. او یک جاودانه است که توسط زوراس از المپیا طرد می‌شود زیرا علاقه بسیار زیادی به انسان‌ها داشت. گیلگمش پس از طرد شدن به نقاط مختلفی از زمین سفر می‌کند و در افسانه‌های ملل مختلف با نام‌های هرکول و بیوولف نیز شناخته می‌شود و مدتی نیز عضو انتقام‌جویان می‌شود.

 

don-lee-gilgamesh

 

از آن‌جایی که گیلگمش در تاریخ به عنوان یک قهرمان سومری و ایران باستان شناخته می‌شود، مشخص نیست که آیا گیلگمش نام دیگری در فیلم Eternals دارد یا اصلا به نام «فراموش شده» نیز اشاره‌ای می‌شود یا خیر. گیلگمش در طول تاریخ آن‌قدر دست‌خوش تغییرات متعدد در فرهنگ‌های مختلف، مخصوصا مسیحی شده است که نمی‌توان انتظار و توقعی از ریشه‌های این کاراکتر در فیلم Eternals داشت.

 

لورن ریدلف - Makkari
کاراکتر Makkari دارای سرعتی بسیار بسیار زیاد است و به بی‌صبری معروف است. او با نام مرکوری نیز شناخته می‌شود و دارای لباسی به رنگ قرمز روشن و ماسک است.

 

lauiren-ridloff-makkari

 

لورن ریدلف (Lauren Ridloff) که با بازی در فصل نهم سریال The Walking Dead شناخته شد، نقش اولین ابرقهرمان ناشنوای دنیای سینمایی مارول یا MCU را ایفا می‌کند. همانند Makkari، لورن ریدلف نیز ناشنوا است و انتخاب یک بازیگر ناشنوا برای ایفای نقش یک کاراکتر ناشنوا از طرف مارول قابل ستایش است.

 

کمیل نانجانی - Kingo
کاراکتر Kingo در کامیک‌های مارول از زمره بهترین شمشیرزنان روی زمین است. او تحت نظر سامورایی‌ها تمرین کرده است و یک سامورایی ماهر است که بعدا تبدیل به یک ستاره فیلم‌های اکشن در ژاپن می‌شود.

 

kumail-nanjiani-kingo

 

به نظر می‌رسد که این کاراکتر در فیلم Eternals دستخوش تغییراتی اساسی شده است. کمیل نانجانی که اصلیتی پاکستانی دارد، نقش این کاراکتر را بازی می‌کند که ظاهرا یک جنگجوی هندی-پاکستانی با قدرت‌های کهکشانی است.

 

lia-mchugh-sprite

لیا مک‌هیو - Sprite
در کامیک‌بوک‌های مارول، Sprite پسر نوجوانی است که می‌تواند ظاهر خود را تغییر دهد. البته او فقط ظاهر یک پسر نوجوان را دارد و در واقع هزاران سال عمر دارد اما از نظر ظاهری همواره مانند یک پسر نوجوان باقی می‌ماند. Sprite از همین ویژگی نهایت استفاده را می‌کند و مانند بچه‌ها دنبال بازی‌گوشی و سرکار گذاشتن دیگران است.

 

brian-tyree-henry

برایان تایری هنری - Phastos
کاراکتر Phastos در سال ۱۹۸۵ به عنوان عضو جدید جاودانگان معرفی شد. او نیز مانند دیگر جاودانگان دارای قدرت پرواز، نیرو و سرعت ابرانسانی است اما یک مهندس نابغه و مخترف است و سلاح‌ها و تجهیزات دیگران را می‌سازد.

 

gemma-chan-eternals

جما چان - Sersi
کاراکتر Sersi علاقه بسیار زیادی به انسان‌ها دارد و به همین دلیل تصمیم گرفته است تا دور از سایر جاودانگان، در نیویورک زندگی کند. او حتی عوض انتقام‌جویان نیز می‌شود. این دومین باری است که جما چان (Gemma Chan) در MCU بازی می‌کند. او قبلا در فیلم Captain Marvel نقش Minn-Erva، یک سرباز کری را بازی کرده بود اما ظاهرا عوامل مارول این موضوع را فراموش کرده بودند.

 

کیت هرینگتون - دین ویتمن
کیت هرینگتون (Kit Harrington) در فیلم Eternals با هم‌بازی خود در سریال Game of Thrones، ریچارد مدن (Richard Madden) تجدید دیداری خواهد داشت! دین ویتمن برخلاف دیگر کاراکترها جاودانه نیست و یک انسان است. او فیزیک‌دانی است که به قهرمانی به نام شوالیه سیاه تبدیل می‌شود.

 

kit-harrington-dane-withman

 

دین ویتمن نام «شوالیه سیاه» و لباس و تجهیزاتش را از عمویش به ارث می‌برد اما نمی‌داند که شوالیه سیاه اصلی در واقع یک ابرشرور بوده است. شمشیر شوالیه سیاه به نفرینی آلوده است که کاربر را به مرز دیوانگی می‌کشاند. علاوه بر اینکه دین یک فیزیک‌دان متبهر است، در شمشیرزنی نیز استاد است. در کامیک‌بوک‌های مارول، دین و Sersi عاشق هم هستند.

 

barry-keoghan-druig

بری کوگان - Druig
کاراکتر Druig عضو سابق سازمان جاسوسی KGB و پسرعموی Ikaris است. او فردی گوشه‌گیر و تنها توصیف شده است و مانند دیگر جاودانگان، می‌تواند پرواز و تله‌پورت کند و اتم‌ها را به میل خود کنترل کند.

 

اگرچه کاراکترهایی مانند Kro، Zuras و Domo توسط مارول معرفی نشده‌اند و در تریلر فیلم Eternals نیز حضور نداشتند، اما اصلا بعید نیست که آن‌ها را نیز در فیلم ببینیم.

 

فیلم Eternals در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ اکران می‌شود.
 

برچسب ها: mcu, eternals
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

اما استون در فیلم Spider-Man No Way Home حضور نخواهد داشت
اما استون در فیلم Spider-Man No Way Home حضور نخواهد داشت

اما استون با رد تمام شایعات اعلام کرد که در فیلم Spider-Man No Way Home نقش گوئن استیسی را بازی نکرده است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 07 خرداد 1400
کلیپ جدیدی از فیلم Black Widow منتشر شد
کلیپ جدیدی از فیلم Black Widow منتشر شد

در مراسم جوایز MTV 2021 تریلر جدیدی از فیلم Black Widow با نمایش مهارت‌های ناتاشا و یلنا به نمایش در آمد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 27 اردیبهشت 1400
کلیپ جدیدی از سریال Loki منتشر شد
کلیپ جدیدی از سریال Loki منتشر شد

کلیپی از سریال Loki در مراسم MTV 2021 به نمایش درآمد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 27 اردیبهشت 1400
دیو باتیستا از وضعیت کاراکتر درکس در فیلم های مارول ناراضی است
دیو باتیستا از وضعیت کاراکتر درکس در فیلم های مارول ناراضی است

دیو باتیستا معتقد است که مارول از ظرفیت‌های شخصیت درکس در فیلم‌های مارول درست استفاده نکرده است و او یک مهره سوخته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 22 اردیبهشت 1400
لیست تمام فیلم های دنیای سینمایی مارول در آینده
لیست تمام فیلم های دنیای سینمایی مارول در آینده

در این مطلب نگاهی به فیلم‌ها و سریال‌های آینده MCU و تاریخ پخش و اکران آن‌ها می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 21 اردیبهشت 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.