راهنمای آزاد کردن تمام لباس های بازی Spider-Man

هومن طیارزاده هومن طیارزاده در 30 اسفند 1399
راهنمای آزاد کردن تمام لباس های بازی Spider-Man

اخطار: متن زیر حاوی اسپویلر‌هایی از بازی Spider-Man است! اگر هنوز بازی را به اتمام نرسانده‌اید یا دوست ندارید داستان بازی برایتان لو برود از خواندن توضیحات لباس‌ها خودداری کنید.

بازی Spider-Man کنسول پلی استیشن 4 شامل ۲۷ لباس مجزا برای ابرقهرمان عنکبوتی محبوب می‌شود، از جمله لباس Advanced Suit که در تمامی تبلیغات بازی به نمایش گذاشته شده است. در همان اوایلی که بازی معرفی شده بود و اخبار آن منتشر می‌شد، تایید شده بود که بازیکن قادر خواهد بود لباس‌های دیگری را آزاد کند و در طول داستان بازی از آن‌ها استفاده کند. حتی بعضی از آن‌ها مثل Velocity Suit یا لباس Iron Spider که در فیلم Avengers: Infinity War آن را دیده بودیم همین تابستان معرفی شدند.

البته به یاد داشته باشید که این ۲۷ لباس، تنها مواردی هستند که در خود بازی اصلی وجود دارند و شامل لباس‌های جدیدی که با DLC بازی به نام The City That Never Sleeps اضافه خواهند شد نمی‌شوند. این DLC که اگر بخواهید هر سه قسمتش را تجربه کنید ۲۵ دلار قیمت دارد، حداقل ۳ لباس جدید تا به حال معرفی شده است و اعلام شده است که هر قسمت از این DLC حداقل یک لباس تازه به بازی اضافه خواهد کرد؛ در نتیجه حداقل شش لباس جدید به فهرست لباس‌هایی که در بازی اصلی وجود دارد اضافه خواهد شد.

 

شاید این مطالب را نیز بپسندید:

نقد بازی Spider-Man

تریلر زمان عرضه بازی Marvel’s Spider-Man منتشر شد

نقد و بررسی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart (بازی جدید سازنده Spider-Man)

 

در زیر فهرست از هر ۲۷ لباسی که در بازی Spider-Man استودیو Insomniac وجود دارد (به علاوه یک لباس مخفی که بعد از عرضه بازی به آن اضافه شد) آورده شده. برای لباس‌ها، قدرت ویژه هر کدام و موارد مورد نیاز برای آزاد کردنشان، آمده است و سعی شده کمی هم راجع به منشا و داستان پشت هر لباس توضیح کوتاهی داده شود. چه چیز بهتر از این که فهرست را با Advanced Suit که به طور خاص برای این بازی طراحی شده است شروع کنیم:

 

Advanced Suit

spider-man-suits
 

بدون هیچ پیش‌نیازی

لباس Advanced Suit با به پایان رساندن یکی از مراحل ابتدایی داستان بازی آزاد می‌شود، یعنی بعد از این که دکتر اتو اکتاویوس (Dr. Otto Octavius) پیتر پارکر (Peter Parker) را در حال تعمیر یکی از لباس‌های قدیمی Spider-Man می‌بیند. قدرت ویژه‌ای که با این لباس آزاد می‌شود، Battle Focus است: «غشاء زیستی هیبریدی برای مدت کوتاهی Focus را با سرعت بالا تولید می‌کند.»

 

Classic Suit (آسیب دیده)

spider-man-suits
 

بدون هیچ پیش‌نیازی

بازی Spider-Man با همین لباس کلاسیک آغاز می‌شود و چند ماموریت اول بازی قبل از به دست آوردن لباس Advanced را با آن می‌گذرانید. از آن‌جایی که این لباس اول بازی است، هیچ قدرت خاصی هم ندارد. به علاوه این لباس بعد از اتمام ماموریت اول «آسیب می‌بیند» و در نتیجه اسپایدرمن لباس جدیدش را می‌سازد.

 

Classic Suit (تعمیر شده)

spider-man-suits
 

دو Backpack Token
دو Crime Token

بازیکن امکان «تعمیر» کردن لباس کلاسیک را دارد. با این کار، قابلیت Web Blossom لباس کلاسیک آزاد می‌شود: «به هوا بپرید و هرچه که می‌بینید را با تار بپوشانید.»

 

Noir Suit

spider-man-suits
 

دو Backpack Token
یک Base Token
لول سه تا چهار

لباس Noir در اوایل بازی آزاد می‌شود. قبل از زمانی که بخش «لباس‌ها» در منو برایتان باز شود، لباس Noir را آزاد کرده‌اید و این اتفاق معمولا در حوالی لول سه یا چهار رخ می‌دهد. این لباس قدرت Sound of Silence را آزاد می‌کند: «دشمن‌ها دیگر وقتی از حضورتان آگاه شوند تقاضای پشتیبانی نخواهند کرد.»

این لباس بر اساس سری کامیک Spider-Man Noir که در سال ۲۰۰۹ چاپ شد طراحی شده است. در این سری، اسپایدرمن در دنیایی دیگر و در طی رکود اقتصادی بزرگ سال ۱۹۳۳ تصور شده‌ است.

 

Scarlet Spider Suit

spider-man-suits
 

سه Crime Token
دو Landmark Token
لول سه تا چهار

لباس Scarlet Spider را هم نسبتا زود آزاد می‌کنید و قابلیت Holo Decoy را به اسپایدرمن می‌دهد: «تکنولوژی واقعیت افزوده آزمایشی چندین بدل هولوگرافیک را تولید می‌کند که قبل از بین رفتن، دشمنان در حال حمله را گیج می‌کند.»

این لباس در کامیک بوک‌ها متعلق به بن ریلی (Ben Reilly) است. بن یک کلون است که از روی پیتر پارکر ساخته شده است و در سری کامیک The Clone Saga، در کنار پیتر مشغول به مبارزه با خلافکاران منهتن می‌شود.

 

Spider Armor - MK II Suit

spider-man-suits
 

یک Base Token
یک Landmark Token
دو Research Token
لول پنج تا شش

لباس Spider Armor – MK II یکی از مفیدترین لباس‌ها در ابتدای بازی است، زیرا قابلیت ضد گلوله (Bullet Proof) را آزاد خواهد کرد: «صفحات زرهی پولاریزه شده توسط امواج مغناطیسی لباستان را موقتا ضد گلوله خواهد کرد، حتی در برابر تک‌تیرانداز‌ها» این قابلیت می‌تواند در موقعیت‌های دشوار بسیار مفید باشد، به ویژه برای پاکسازی پایگاه‌های دشمنان.

در یک سری از کامیک‌هایی که در سال ۲۰۱۱ چاپ شد، اسپایدرمن قدرت Spider Sense معروف خود را برای مدتی از دست می‌دهد و دیگر نمی‌تواند از گلوله‌ها جاخالی بدهد. پیتر برای محافظت از خودش این لباس زرهی و ضد گلوله را می‌سازد، هرچند سنگین بودن آن سرعت عمل پیتر را در کامیک‌ها کاهش می‌دهد.

 

Secret War Suit

spider-man-suits
 

دو Backpack Token
یک Base Token
دو Research Token
لول هفت

این لباس که بر اساس سری کمیک Secret War طراحی شده است، با قابلیت Arms Race همراه است: «امواج EMP تقویت شده را آزاد می‌کند که دشمنان را گیج کرده و سلاح‌هایشان را از کار می‌اندازد.» مثل زره ضد گلوله، این قدرت هم در موقعیت‌هایی که ممکن است فراتر از توان بازیکن باشد کاربردی است.

 

Stark Suit

spider-man-suits
 

یک Base Token
سه Crime token
یک Research Token
لول نُه

لباس استارک بر اساس لباسی که اسپایدرمن در فیلم  Spider-Man: Homecoming، اثر جان واتز (Jon Watts)، استفاده می‌کند ساخته شده است و همان گجتی را که تام هالند (Tom Holland) در اواسط فیلم استفاده می‌کند را آزاد خواهد کرد که البته در این بازی با نام Spider-Bro شناخته می‌شود: «یک Spider-Bro را احضار می‌کند تا موقتا در مبارزات کمکتان کند.»

 

Negative Suit

spider-man-suits
 

یک Base Token
دو Landmark Token
یک Research Token
لول ۱۱

لباس نگاتیو اشاره‌ای است به Mister Negative، یکی از چندین خلافکار موجود در بازی Spider-Man. قدرتی که با این لباس آزاد می‌شود، Negative Shockwave Power است: «ذره‌های شبکه نانو  با یکدیگر هماهنگ می‌شوند و موجی مخرب از انرژی منفی آزاد می‌کنند.»

 

Electrically Insulated Suit

spider-man-suits
 

یک Base Token
سه Crime token
یک Research Token
لول ۱۳

لباس عایق الکتریکی همانطور که از اسمش هم بر می‌آید، قدرت Electric Punch را آزاد می‌کند: «خازن‌های پرقدرت با توان تخلیه بالا موقتا دستکش‌هایتان را برق دار می‌کند، که باعث برق گرفتگی دشمنان می‌شود.»

این لباس را اولین بار در کامیکی که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد، دیدیم، که در آن اسپایدرمن در کنار X-Men با شخصیت Electro مبارزه می‌کرد.

 

Spider-Punk Suit

spider-man-suits
 

دو Backpack Token
سه Crime Token
دو Landmark Token
لول ۱۶

لباس Spider-Punk که یکی از لباس‌های خاص بازی است، قدرت نامعمول Rock Out را به اسپایدرمن می‌دهد: «امواجی از صدای عدالت را به دشمنان بکوبانید.»

این لباس متعلق به نسخه‌ای از هابی براون (Hobie Brown) است که در یک دنیای موازی زندگی می‌کند. در دنیای عادی اسپایدرمن، هابی یک جوان نخبه است که بعد از اخراج از کارش تصمیم می‌گیرد در نقش Prowler به خلاف بپردازد ولی Spider-Man او را شکست می‌دهد و بعد از فهمیدن داستانش، به او توصیه می‌کند زندگی‌اش را با خلاف دور نیندازد. بعد از آن هابی به یکی از دوستان و همکاران اسپایدرمن تبدیل می‌شود.

 

Wrestler Suit

spider-man-suits
 

دو Backpack Token
دو Base Token
یک Research Token
لول ۱۹

احتمالا این لباس ادای احترامی به فیلم Spider-Man سم ریمی (Sam Raimi) محصول سال ۲۰۰۲ است. در طول مبارزات بازی، تار پیچ کردن دشمنان و چرخاندن و پرت کردنشان راه مناسبی برای فرار از موقعیت‌های خطرناک است. قدرت King of the Ring لباس کشتی‌کار- «دشمنان را Web Trow کنید، بدون آن که نیازی به تار پیچ کردنشان داشته باشید.»- این کار را کمی ساده‌تر می‌کند، به ویژه اگر منتظر پر شدن تار انداز‌هایتان باشید.

 

Fear Itself Suit

spider-man-suits
 

دو Base Token
شش  Challenge Token
سه Research Token
لول ۲۱

این اولین لباسی است که قدرت خود بازیکن را بیشتر می‌کند و با ویژگی Quad Damage، میزان آسیبی که به دشمنان می‌زنید چهار برابر می‌شود: «بافت شبه عضلانی کمکی نانو موقتا آسیب افزایش یافته وارد می‌کند.» شاید به خاطر همین آسیب بیشتر است که مچ‌بند‌های پیتر اینقدر بزرگتر هستند!

این لباس مربوط به سری کامیک Fear itself است که در آن اسپایدرمن و ثور (Thor) به نبرد دشمنان Asgard می‌روند. این لباس با کمک تونی استارک (Tony Stark) و کوتوله‌های Nidavillir طراحی شده است و مچ‌بند‌های چنگک دارش از فلز Uru ساخته شده‌اند، همان فلزی که چکش ثور از جنس آن است.

 

Stealth "Big Time" Suit

spider-man-suits
 

دو Base Token
چهار Challenge Token
سه Landmark Token
لول ۲۳

مخفی کاری در بازی Spider-Man تمرکز اصلی سازندگان نبوده است و به همین دلیل به اندازه برخی بازی‌های دیگر روی آن کار نشده است. به همین دلیل استفاده از لباس مخفی‌کاری برای بازیکنانی که ترجیح می‌دهند این طور بازی‌ کنند بسیار کمک کننده خواهد بود و این به لطف قدرت Blur Projector این لباس است: «یک میدان منحف‌کننده ایجاد کنید که شما را از دید دشمنانی که از حضورتان آگاه نیستند پنهان می‌کند.»

این لباس بعد از این‌ که در سری کامیک Big Time در سال ۲۰۱۰ رونمایی شد بسیار محبوب شد و در خیلی از بازی‌های Spider-Man حضور داشته است. در این سری پیتر در آزمایشگاه Horizon مشغول به کار می‌شود و با تکنولوژی‌ای که در اختیار دارد یک لباس ویژه مخفی‌کاری می‌سازد. در کامیک‌ها این لباس با خم کردن نور در اطراف خودش، پیتر را عملا نامرئی می‌کند.

 

Spider Armor - MK III Suit

spider-man-suits
 

دو Base Token
چهار Challenge Token
چهار Crime Token
لول ۲۶

در بازی Spider-Man چندین لباس زرهی وجود دارد. لباس Spider Armor MK III که با نام لباس Anti-Sinister هم شناخته می‌شود، با قدرت Titanium Alloy plates قابلیت‌های لباس زرهی قبلی را یک مرحله فراتر می‌برد: «فلز هوشمند دینامیک و نیمه مایع کریستالیزه می‌شود تا تمام گلوله‌ها، به جز گلوله‌های تک‌تیرانداز، را به سمت شلیک‌کننده برگرداند»

این لباس برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ و در سری کامیک Ends of the Earth دیده شد، که در آن پیتر این لباس را برای مبارزه با Sinister Six طراحی کرده بود و گجت‌های ویژه‌ای برای مقابله با هر کدام از شش عضو این تیم خلافکار در آن جا داده بود.

 

Spider-Man 2099 Black Suit

spider-man-suits
 

دو Base Token
چهار Crime Token
چهار Research Token
لول ۲۹

این لباس قطعا طرفداران قدیمی کامیک‌های اسپایدرمن را هیجان‌زده می‌کند. لباس 2099 Black Suit قابلیت Low Gravity را با خود می‌آورد: «جاذبه را وقتی در میان زمین و هوا هستید کم می‌کند.» این به این معنی است که شما می‌توانید Focusتان را بسیار سریع تر پر کنید و دشمنان بیشتری را با حرکات Finisher از پا درآورید.

این لباس مربوط به سری ۲۰۹۹ کامیک‌های اسپایدرمن است که در سال ۱۹۹۲ چاپ می‌شدند. در این سری اسپایدرمن جدیدی در آینده تصور شده است که هویت واقعی‌اش میگل اوهارا (Miguel O’Hara) است.  میگل یک دانشمند ژنتیک است که در سال ۲۰۹۹ در نیویورک زندگی می‌کند و سعی دارد قدرت‌های اسپایدرمن قدیمی را در افراد دیگر بازتولید کند، ولی در یک حادثه آزمایشگاهی نیمی از DNA خودش با DNA یک عنکبوت جایگزین می‌شود.

 

Iron Spider Suit

spider-man-suits
 

سه Base Token
سه Challenge Token
چهار Crime Token
لول ۳۱

قطعا لباس Iron Spider به علت حضورش در فیلم Avengers: Infinity War که امسال اکران شد بسیار پرطرفدار خواهد بود؛ البته این لباس را اولین بار در سال ۲۰۰۶ در کامیک‌ها دیده بودیم. ویژگی جذاب این لباس قابلیت Iron Arms است: «با کمک چهار دست مفصل داری که از کریستال‌های آلیاژ آهن تک اتمی با رشد سریع ساخته شده‌اند، آشوب به پا کنید.»

 

Velocity Suit

spider-man-suits
 

دو Backpack Token
چهار Challenge Token
دو Landmark Token
لول ۳۳

این لباس هم مانند Advanced Suit به طور ویژه برای بازی Spider-Man طراحی شده است، هرچند طراح آن آدی گرانو (Adi Granov) است که از هنرمندان به‌نام شرکت مارول محسوب می‌شود. لباس Velocity قدرت Blitz را به اسپایدرمن می‌دهد و باعث می‌شود سریع تر باشید. در نتیجه هم می‌توانید در موقعیت‌های خطرناک سریع‌تر از مهلکه فرار کنید و وقتی هم خودتان را به دشمنان می‌کوبانید هرچه سرعتتان بالاتر باشد آن‌ها را دورتر می‌اندازید.

 

Spider Armor - MK IV Suit

spider-man-suits
 

چهار Base Token
چهار Challenge Token
سه Landmark Token
لول ۳۵

آخرین لباس زرهی موجود در بازی، با قدرت Defense Shield ضربات وارد شده به شما را جذب می‌کند: «بافت مغناطیسی آزمایشی میدانی از انرژی تولید می‌کند که موقتا تمام صدمات وارد شده را جذب می‌کند.» نکته قابل توجه این است که این قدرت باعث کمانه کردن گلوله‌ها نمی‌شود.

در کامیک‌ها، پیتر این لباس‌را برای هابی براون طراحی می‌کند تا بتواند به عنوان بدل پیتر ظاهر شود. چون هابی قدرت فرابشری‌ای ندارد نیازمند لباسی است که در مبارزات به او کمک کند.

 

Spirit Spider

spider-man-suits
 

شش Base Token
شش Challenge Token
شش Crime Token
لول ۳۷

شاید بتوان گفت Spirit Spider خاص ترین لباس بازی است. این لباس به شدت یاد‌ آور کاراکتر Ghost Rider است و قدرت عجیب Spirit Fire را به بازیکن می‌دهد: «موج‌های ناپایدار انرژی مخرب اتر را از... یک جایی... متمرکز می‌کند.» با این قدرت دشمنانتان در یک شعله آبی مرموز گرفتار می‌شوند.

این لباس بر اساس یک کامیک که درسال ۲۰۱۱ چاپ شد طراحی شده. در این داستان، یک پیتر پارکر در دنیایی موازی برای قدرتمند‌تر شدن، اسپایدرمن‌های دنیا‌های دیگر را پیدا می‌کند و قدرتشان را جذب می‌کند. طی اتفاقی قدرت‌هایش از او گرفته می‌شود و روحش به جهنم می‌رود ولی بعدا جادوگر اعظم آن دنیا قدرت ارواح نفرین شده را به او می‌دهد و او را آزاد می‌کند و در نتیجه Ghost Spider به وجود می‌آید.

 

Spider-Man 2099 White Suit

spider-man-suits
 

چهار Base Token
چهار Challenge Token
چهار Crime Token
لول ۳۹

نسخه سفید لباس ۲۰۹۹ هم در بازی موجود است که قدرت متفاوتی را به نام Concussion Strike در اختیار بازیکن می‌گذارد: «تکنولوژی ضربه بادی به طور موقت دشمنان را با هر ضربه به هوا پرتاب می‌کند.»

این لباس مربوط به سری کمیک All new, All different است که در آن میگل به گذشته (یا از نظر ما، زمان حال) می‌اید و در آن به دام می‌افتد و پیتر این لباس را برایش درست می‌کند.

 

Vintage Comic Book Suit

spider-man-suits
 

چهار Backpack Token
چهار Challenge Token
چهار Crime Token
لول ۴۱

شاید این خاص‌ترین لباس بازی نباشد، ولی احتمالا جالب‌ترین آن‌ها است. این لباس طوری طراحی شده است که گویی مستقیما از کامیک‌های قدیمی بیرون آمده است و حالت رندر Cel-shade مانند آن باعث می‌شود کاملا از محیط متمایز باشد. قدرت ویژه این لباس هم ادای احترامی به کامیک‌های قدیمی است. قدرت Quips (مزه ریختن!) باعث می‌شود «به غرور دشمنانتان توهین کنید.» شاید فکر کنید چند شوخی و جوک بی‌مزه زیاد قدرت جالبی نباشد، ولی این کنایه‌ها به قدری برای دشمنانتان معضب کننده هستند که همگی گیج می‌شوند!

 

Last Stand Suit

spider-man-suits
 

بیست Crime Token
لول ۴۵

لباس Last Stand آخرین لباسی است که با رسیدن به یک لول خاص برای بازیکن آزاد می‌شود و قدرت Unrelenting Fury را آزاد می‌کند: «دشمنان قادر نخواهند بود ضرباتتان را دفع کنند یا جلوی آن‌ها را بگیرند، حتی اگر سپر داشته باشند.» البته باید ذکر کرد که با وجود این که این لباس در لول ۴۵ آزاد می‌شود، آخرین سطح موجود در بازی لول ۵۰ است.

این لباس مربوط به سری کمیکی است که در سال ۲۰۰۳ چاپ شد و در آن آینده‌ای تصور شده است که پیتر پارکر بعد از شکست دادن آخرین دشمنانش با قانون به مشکل بر می‌خورد و سال‌ها از دست پلیس در حال فرار است.

 

Anti-Ock Suit

spider-man-suits
 

بدون هیچ پیش‌نیازی

این لباس هم به طور خاصی برای بازی Spider-Man طراحی شده است، هرچند به نظر می‌رسد در طراحی آن از لباس‌های زره دار و لباس مخفی‌کاری مقداری الهام گرفته شده باشد. همانطور که در بازی دیدید طراحی لباس داک آک (Doc Ock) بیشتر به دست پیتر پارکر انجام شده بود، به همین دلیل پیتر توانست لباس Anti-Ock را طراحی کند تا او را شکست دهد. این لباس پس از اتمام بخش داستانی بازی به طور خودکار آزاد می‌شود و با قدرت Resupply همراه است: «شبکه نانو منتشر در لباس به طور متناوب تیر‌های گجت فعلیتان را پر می‌کند.»

 

Undies Suit

spider-man-suits
 

بدون هیچ پیش‌نیازی

لباس (یا شاید هم بی‌لباسی!) دیگری که پس از اتمام داستان بازی آزاد می‌کنید، لباس زیر پیتر است که قدرت Equalizer را به شما می‌دهد: «همه با یک ضربه شکست می‌خورند، از جمله شما.» در نتیجه مبارزات برای همه کاملا عادلانه می‌شود.

پیتر چند بار با این پوشش (!) در کامیک‌‌ها هم دیده شده‌است، هرچند متاسفانه سری داستانی‌ای که در آن لباس رسمی او همین باشد وجود ندارد.

 

Homemade Suit

spider-man-suits
 

تمام کوله‌پشتی‌ها را پیدا کنید.

این لباس خانگی هم در فیلم Spider-Man: Homecoming استفاده شده بود. لباس خانگی هیچ قدرت خاصی را آزاد نمی‌کند، که با توجه به ساخته‌شدن آن با لوازم دم دستی پیتر در خانه منطقی است.

چیزی که در زراحی این لباس جالب است، شباهت کلی آن به لباس Scarlet Spider است، هرچند جای رنگ‌ها در این دو لباس برعکس یکدیگر است.

 

Dark Suit

spider-man-suits
 

تمام ماموریت‌های Stakeout Black Cat را تمام کنید.

این لباس هم مثل لباس Homemade بیشتر جنبه تزئینی دارد و قدرت خاصی را آزاد نمی‌کند. برای آزاد کردن آن بازیکن باید تمام ماموریت‌های زیز نظر گرفتن Black Cat را به اتمام برساند. این ماموریت‌ها بازیکن را برای داستان DLC بازی با نامThe City That Never Sleep  آماده می‌کند و کاراکتر بلک کت در این DLC حضور خواهد داشت.

طرح این لباس مربوط به یکی از کامیک‌های مشترک Spider-Man و Deadpool است که در سال ۲۰۱۶ چاپ شد و پیتر بعد از مبارزه با Mephisto برای مدت کوتاهی از این لباس استفاده می‌کند.

 

Empire State University Suit

spider-man-suits
 

از تمام ۵۰ Landmark مخفی بازی عکس بگیرید.

این لباس در پچ روز اول به بازی اضافه شد و برای آزاد کردنش باید از ۵۰ Landmark مخفی‌ای که در بازی قرار دارند (و متفاوت از Landmarkهایی هستند که با عکس گرفتن از آن‌ها Token به دست می‌آورید) عکس بگیرید. در واقع پس از عکس گرفتن از همه لندمارک‌ای اصلی بازی قابلیت Proximity sensor برایتان آزاد خواهد شد که با استفاده از آن وقتی در نزدیکی لندمارک‌های مخفی قرار بگیرید محلشان روی نقشه مشخص می‌شود. اگر خودتان حوصله جست و جو در شهر را ندارید، لیستی از این Landmark ها را می‌توانید در وبسایت gamesradar ببینید. چند مورد جالب از این نقاط خاص در بازی سنگ قبر عمو بن، یکی از آزمایشگاه‌های Oscorp، اداره تبلیغات انتخاباتی Osborne، دفتر کار Daredevil و گرافیتی‌هایی از شخصیت‌های دنیای Spider-Man هستند.

از آن‌ جایی که این لباس هم عملا پوشش روزانه پیتر پارکر است، هیچ قدرت ویژه‌ای را برایتان آزاد نمی‌کند. هرچند همین که پیتر در این لباس شلوار به پا دارد وضعیت را نسبت به لباس نه‌چندان قهرمانانه دیگرش به مراتب بهتر می‌کند!

 


 

با این که بیشتر لباس‌هایی که ذکر شدند با قدرت ویژه خاص خود همراه هستند، بعد از آزاد کردن هرکدام بازیکن می‌تواند هر قدرتی که دوست دارد را با هر لباسی استفاده کند. به اتمام رساندن تمام ماموریت‌های فرعی در دنیای بازی باید تعداد Token کافی برای آزاد کردن همه لباس‌ها را در اختیارتان بگذارد، هرچند ممکن است مجبور باشید بعضی از ماموریت‌های دشوارتر را دوباره انجام دهید.

در آخر باز هم جا دارد که اشاره کنیم DLC داستانی‌ای که قرار است طی چند ماه آینده برای بازی عرضه شود هم لباس‌های جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد که در خود بازی اصلی وجود ندارند. بعد از عرضه DLC ها هم دوباره به سایت لوکتو سر بزنید تا از روش آزاد کردن لباس‌های جدید هم باخبر شوید.

برچسب ها: spider-man
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

به گفته صداپیشه شخصیت ونوم در بازی Spider-Man 2 این عنوان عظیم خواهد بود
به گفته صداپیشه شخصیت ونوم در بازی Spider-Man 2 این عنوان عظیم خواهد بود

تونی تاد صداپیشه شخصیت ونوم در بازی Spider-Man 2 این بازی را عظیم خواند. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 19 شهریور 1400
رویداد پلی استیشن ۲۰۲۱: بازی Spider-Man 2 معرفی شد 2
رویداد پلی استیشن ۲۰۲۱: بازی Spider-Man 2 معرفی شد

همانطور که برخی از شایعات می‌گفتند بازی Spider-Man 2 در جریان رویداد پلی استیشن معرفی شد. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 19 شهریور 1400
بررسی تئوری های فیلم Spider-Man: No Way Home
بررسی تئوری های فیلم Spider-Man: No Way Home

تئوری‌های بسیاری بعد از انتشار اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home ایجاد شده‌اند که در این مطلب به بررسی مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 02 شهریور 1400
ایسا ری به دنباله فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse پیوست
ایسا ری به دنباله فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse پیوست

خالق و ستاره سریال Insecure به عنوان صداپیشه در دنباله فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse حضور خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 15 خرداد 1400
اما استون در فیلم Spider-Man No Way Home حضور نخواهد داشت
اما استون در فیلم Spider-Man No Way Home حضور نخواهد داشت

اما استون با رد تمام شایعات اعلام کرد که در فیلم Spider-Man No Way Home نقش گوئن استیسی را بازی نکرده است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 07 خرداد 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.