نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2

نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2

برادران هاوسر در مصاحبه اخیر خود  با Vulture، بسیاری از اطلاعات ارائه شده از بازی Red Dead Redemption 2 را به گوش همه رساندند، اما مسئله حضور و نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2 یکی از مهم‌ترین مبحث‌هایی بود که هاوسرها به آن اشاره کردند.

دن و سم هاسر (Sam Houser & Dan Houser) موسسان شرکت راک استار گیمز، در همین مصاحبه‌ها مسئله ساعت کاری زیاد بسیاری از کارکنان شرکت را اعلام کردند، اما همان‌طور که اشاره کردیم نقش زنان در بخش داستانی بازی یکی از مهم ترین مبحث‌های این مصاحبه بود.

اگر کمی به عقب برگردیم، زمانی که بازی معرفی شد، بسیاری از کاربران در رابطه با چگونگی نقش زنان در بازی، سوال‌هایی را ارائه کردند. اما این سوال‌ها بعد از نمایش بازی و حضور نداشتن هیچ شخصیتی زنی در نمایش، به وجود آمد. راک استار همیشه شخصیت‌های زن زیادی در بازی‌هایش داشته و حتی بسیاری از آن‌ها در بعضی مواقع نقش بسیار مهمی در داستان داشته‌اند. اما نمایش بازی بدون حضور هیچ زنی، کمی طرفداران را به فکر فرو برد.

زمانی که چگونگی نقش زنان در مصاحبه مطرح شد، دن هاوسر با اعتماد به نفس بسیار زیاد مطمئن بود که همه از مقدار نقش و حضور زنان در بازی راضی خواهند بود و در ادامه مثال  شخصیت لیلیان پاول (Lillian Powell) را زد. دن توضیح داد که زنان در بازی با سطوح متفاوت قدرت نمایی خواهند کرد، به این معنی که زنان هم مانند تمامی افراد دیگر ممکن است در قسمتی از داستان جایگاه بالاتر و حتی احترام بیشتری نسبت به شما داشته باشند. دن اضافه کرد که در داستان بازی Red Dead Redemption 2 شاهد رشد و قیام‌های زنان برای گرفتن حق رای خواهیم بود:

«لیلیان پاول، فردی متفاوت در بازی است که از نیویورک به جنوب برگشته و شخصیتی شبیه به دوروتی پارکر (Dorothy Parker) دارد. همیشه افراد ضعیف وجود دارند اما از طرفی افرادی ضعیفی که به قدرت می‌رسند هم وجود خواهند داشت. زمانی بود که زنان نقششان در جامعه را مورد بررسی قرار دادند و این تفکرات را آغاز کردند. غرب وحشی جایی بود که مردم می‌توانستند همه چیز را برای اولین بار امتحان کنند. بسیاری از مردمی که به غرب می‌آمدند، زنانی جاه طلب بودند و با ورود به این مکان، دیگر توسط جامعه کنترل نمی‌شدند، چرا که هیچ جامعه‌ای وجود نداشت.»
در هر حال ما می‌توانیم با چشمان خودمان نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2 را ببینیم و این اتفاق نیاز به چند روز صبر دارد.

بازی Red Dead Redemption 2 بالاخره بعد از یک سال تاخیر، در تاریخ چهار آبان ماه (۲۶ اکتبر) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

برچسب ها: Red Dead Redemption 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

آشنایی با سبک MMO
آشنایی با سبک MMO

در این مقاله از مباحث آشنایی با سبک‌های بازی می‌توانید با سبک بازی چند نفره آنلاین عظیم یا MMO آشنا شوید. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 مهر 1400
داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد 1
داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق خواهد افتاد

طبق شایعات منتشر شده، وقایع داستانی بازی GTA 6 در شهر Vice City جریان خواهند داشت. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 07 تیر 1400
بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند
صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

بعد از انتشار بازی فوق‌العاده موفق Red Dead Redemption 2 همچنان در حال شنیدن وقایع عجیب در رابطه با این بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟
چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.