اسکارلت جوهانسون ۱۰۰ میلیون دلار از دیزنی غرامت طلب کرده است

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 18 شهریور 1400
اسکارلت جوهانسون ۱۰۰ میلیون دلار از دیزنی غرامت طلب کرده است

تغییر شیوه اکران فیلم Black Widow باعث نارضایتی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson)، ستاره آن شده بود و از زمان اکران فیلم، او و وکیلانش تلاش کرده‌اند تا از دیزنی غرامت بگیرند. به تازگی مشخص شده است که اسکارلت جوهانسون، به دلیل اکران هم‌زمان فیلم Black Widow در سینما و سرویس پرمیوم دیزنی پلاس، ۱۰۰ میلیون دلار از دیزنی درخواست کرده است.

 

نشریه وال استریت ژورنال گزارش داده است که با توجه به اینکه انتظار می‌رفت تا فیلم Black Widow در صورت نمایش در سینماها، تا ۱.۲ میلیارد دلار فروش داشته باشد، تیم وکیلان اسکارلت جوهانسون به این نتیجه رسیده‌اند که با توجه به دستمزد ۲۰ میلیون دلاری اسکارلت جوهانسون برای بازی در فیلم و بندی در قرارداد او مبنی بر سهم او از فروش فیلم، دیزنی به این بازیگر ۱۰۰ میلیون دلار بدهکار است.

 

شاید برای شما جالب باشد

نقد فیلم Black Widow

فیلم Black Widow - نگاهی به سکانس پس از تیتراژ نهایی

 

وکیل اسکارلت جوهانسون البته مدعی است که ۱۰۰ میلیون دلار، پیشنهاد اولیه اسکارلت جوهانسون است اما دیزنی حاضر به گفتگو با جوهانسون و مذاکره برای کاهش این مبلغ نشده است!

 

علیرغم اینکه در قرارداد اسکارلت جوهانسون قید شده بود که در صورت اکران فیلم در سینما، او به عنوان ستاره فیلم بخشی از فروش فیلم را به صورت پاداش دریافت خواهد کرد. اکران فیلم به صورت هم‌زمان در سینماها و سرویس استریم، نقض قرارداد این بازیگر قلمداد می‌شود و به همین دلیل اسکارلت جوهانسون به دنبال غرامت است اما تا این لحظه دیزنی هنوز پاسخی به اسکارلت جوهانسون نداده است.

 

black-widow

 

البته کمپانی دیزنی پیشتر اعلام کرده بود قرارداد اسکارلت جوهانسون را نقض نکرده است و حتی مدعی شده است که پخش فیلم به صورت هم‌زمان در دیزنی پلاس باعث شده است تا فیلم Black Widow بتواند ضرر ناشی از اکران آنلاین در دوران پاندمی کروناویروس را جبران کند و جوهانسون نیز پاداش قابل توجهی علاوه بر دستمزد ۲۰ میلیون دلار خود دریافت کند.

 

در حال حاضر، دعوای بین اسکارلت جوهانسون و دیزنی یکی از بدترین دعواهای حقوقی در سینما است. دیزنی  پروژه‌های آینده خود با اسکارلت جوهانسون را آرشیو کرده است و دیگر حاضر نیست با این بازیگر ارتباطی داشته باشد. ستارگان سینما و هم‌بازی‌های جوهانسون در فیلم‌های مارول نیز از او حمایت کرده‌اند که احتمالا باعث خواهد شد تا رابطه‌شان با دیزنی نیز کمی شکرآب شود. در حال حاضر، برادران روسو، کارگردانان فیلم‌های Avengers و Captain America، به دلیل همین شرایطی که اسکارلت جوهانسون درگیر آن‌ها است، تصمیم گرفته‌اند تا اطلاع ثانوی با دیزنی کار نکنند.
 

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

اکران دو فیلم Doctor Strange 2 و Thor 4 به تأخیر افتاد
اکران دو فیلم Doctor Strange 2 و Thor 4 به تأخیر افتاد

کمپانی دیزنی تقویم اکران فیلم‌های آینده خود را تغییر داد و اکران چند فیلم به شدت مورد انتظار از جمله فیلم‌های Doctor Strange 2 و Black Panther 2 را به تعویق انداخت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 26 مهر 1400
اسکار آیزاک سریال Moon Knight را سخت‌ترین تجربه کاری خود عنوان می‌کند
اسکار آیزاک سریال Moon Knight را سخت‌ترین تجربه کاری خود عنوان می‌کند

اسکار آیزاک اظهار کرد که بازی در نقش مارک اسپکتر در سریال Moon Knight سخت‌ترین نقشی است که تا کنون بازی کرده است اما این سختی ارزش نتیجه نهایی را خواهد داشت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 24 مهر 1400
ویل پولتر برای ایفای نقش آدام وارلاک به فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 پیوست
ویل پولتر برای ایفای نقش آدام وارلاک به فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 پیوست

منبع موثقی اعلام کرد که ویل پولتر (Will Poulter) برای ایفای نقش شخصیت محبوب آدام وارلاک (Adam Warlock) در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 انتخاب شده‌است. با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 20 مهر 1400
دنیای سینمایی مارول - اسپین آف کاراکتر آگاتا هارکنس ساخته خواهد شد
دنیای سینمایی مارول - اسپین آف کاراکتر آگاتا هارکنس ساخته خواهد شد

پس از محبوبیت غیرمنتظره کاراکتر آگاتا در سریال WandaVision، سریالی بر اساس این کاراکتر در دستور کار استودیو مارول قرار گرفت. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 15 مهر 1400
اسکارلت جوهانسون و دیزنی با هم صلح کردند
اسکارلت جوهانسون و دیزنی با هم صلح کردند

در حالی که به نظر می‌رسید دیگر هیچوقت اسکارلت جوهانسون را در فیلم‌های دیزنی نخواهیم دید، اما این دو مشکلات خود را خارج از دادگاه حل کردند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 10 مهر 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.